Loading...

Created 26 Jun. 2007
By removed_user
Kafic.net forum Drustvo i Zabava Humor VICEVI

offline removed_user
Došao jedan u mesnicu i pita mesara:
- Imate li žilu od vola za bas gitaru?
- Nemamo, ali zato imamo pizdu od krave za usnu harmoniku.
  offline removed_user
Idu dvije plavuse ulicom i nadu ogledalo.
Prva ga uzme i kaze: Ij u, gle moja slika!
Onda ga uzme druga i kaze: Auu, kako si ruzna!
  offline removed_user
Ide Huso po avliji i nosi ovcu pod rukom i veli:
Huso:"Eh eto vidis ti sta ja moram ..bati kad te boli glava!!"
Fata ga cuje:"Sta bolan Huso, sta pricas??"
Huso:"Ama nepricam s tobom zenska glavo!!"
  offline removed_user
Dode djevojka na ispovijed...

- Jesi li zgriješila, kceri? - upita pop.

- Jesam... oce.

- A što to.

- Lju
  offline removed_user
putuje majka sa djetetom u vozu,dijete strasno nemirno skace po kupeu,vere se po sicevima...u jednom trenutku proturio mali glavu kroz prozor i veli :" mama vidim stanglu,anglu anglu..." hahahahaha
  offline removed_user
This post has been removed.
  offline removed_user
OVAJ JE DOBAR!

Imao stari covjek papagaja!!! I taj papagaj je sjedio obicno na balkonu! I jednog ljepog jutra naide policajac pored tog balkona kad njega zovnu papagaj olicajac policajac! Sta je upita ga policajac? Jebem ti mater odg. njemu papagaj!!!

Sledece jutro opet tako! Policajac prode! Papagaj njemu: policajac policajac! Sta je? upita ga opet! Jebem ti mater i policajac odma ude u tu zgradu i direktno otome starom covjeku! i objasni mu slucaj! Zatim stari zaprijeti papagaju da nesmije psovati policajcu mater ili ce na razanj !

3 jutro prode opet policajac kad opet njega viknu papagaj! policajac policajac! sta je bola? rece policajac

"ZNAS TI DOBRO STA JE" rece mu papagaj (s)
  offline tevez
Za vrijeme sukoba izmedju Srbije i Crne Gore, dvojica crnogoraca koji su bili u Srbiji na privremenom radu zovu Milu Djukanovića i pitaju:
- "Miloo, sokolee. Ocemo se vrcat tamo, il' da napadnemo s ledja?"
  offline Pemba_Suljova
citat: NuR (19), 09/10 - 11:25
Imao Mujo papagaja koji je non-stop ljude pozdravljao sa "selam alejkum".Prodao ga Srbinu...Dodju Srbinu gosti,a papagaj ce na to : SELAM ALEJKUM...
Ponovi se to jos nekoliko puta,gosti prestadose da dolaze,Srbin se hvata za glavu ,ne zna kako da doskoci papagaju.I odluci da ce ga prestati hraniti.
Prvi dan gladuje papagaj i suti.Konta Srbin,bolje da suti,nego da naziva selam.I tako to potraja mjesec dana...Nakon mjesec skonta da ce mu papagaj uginuti,pa mu poturi hrane u kavez.
Nakon sto se najeo

,prozbori papagaj : "Allahu sucur,ispostih i ovaj mjesec Ramazana ! " (s)
  offline removed_user
Muz: Kao prvo, mislim da bi trebala da naucis da peglas, onda bi smo mogli bez sluzavke! Plava zena: Pa, bas ako hoces, ako bi ti naucio da je*es kako treba, onda ne bi morali da uposljavamo bastovana.
  offline removed_user
Leze dvoje u krevetu poslije ** i pricaju nesto,kad plavusa
upita :
"Da ti nemas sidu?".
Momak joj odgovori:
"Ne,a zasto me to pitas"
"Nista vazno, nego ne bi htjela da je ponovo dobijem".
  offline SHALA
Najnoviji vic:

Pita jedan clan sajta: Zasto je danas ovaj sajt tako mrtav?
Administrator odgovara: Zato sto je danas dan mrtvih.
  offline son65
ide sonn i puče mu guma..
a on počne gruuu,tresss,puuff,krešš.. i kaže uhhh
dobroo da ja ostoo živv!
  offline mc_hash
Pozvali Mujo i
  offline mc_hash
Vraća se Mujo od doktora i stalno nesto spominje riba, žaba, kornjača, te se udari po čelu i vrati nazad kod doktora i pita ga: - "Jel doktore šta ja ono imam?"
Doktor: - "RAK jebo ga ti."