Loading...
removed_user 14 Albania
Created 05 Sep. 2007
By removed_user
Kafic.net forum » Drustvo i Zabava » Moda
interval 34 Austria Karma: 500
ma vjerujem ja u to da ih ima u tvojoj blizini ima li ih i kad se probudis .!
removed_user 14 Albania
glavno je da se ne budi seljak,a ko se budi to je moja stvar
opasna_sHtrudla 33 Sweden Karma: 563
seljacki stil je sa turbo-folkom imati deal
AdnanCore 32 Bosnia and Herzegovina Karma: 500
(opasna_sHtrudla - @ 04 Feb. 2011)
seljacki stil je sa turbo-folkom imati deal

Ko s đavolom tikve sadi... D
removed_user 14 Albania
pa ono..opanci..priglavci....one ružne dimije (da se razumemo, meni se plaho svidjaju dimije..one pepe )...onaj što govori (ĐI umest gdje, i slične stvari)...zantel onu pjesmu...trenerka still(THCF).....e tako samo pararelno napraviš seljakiii stiil

SELJAČKI STIL NOSE GA SVI
ULICE PRATI DUH 60-IH
I KAD SETAS K(U)R(A)VU I DOK PRAVIS NEKI DIL (kidaš gofna)
OPUSTEN SI TO JE SELJAČKI STIL....YO MANN MADA FAKER
AdnanCore 32 Bosnia and Herzegovina Karma: 500
[size=5]http://www.youtube.com/watch?v=SRCCB_dyC2A[/size]
removed_user 14 Albania
Ima vala nasi koji se oblace, ah..prepoznao bi ih isnan iz aviona!!
za mali primjer, musko recimo ...obuce jeans pantalone i majcu, majcu utrpa u pantalone a pantole s kaisom je digao recimo do pola trbuha ..i onda normalno bijele carape su tu, a patike ne ginu.

pa zenski mali primjer: obuce djevojka nekakvu svilenu haljinicu i tu su one crne stramplice sa print na njima..(ono ko sa ulice) ogromne sandale..i to je to mislim..dammit boyZ n GirlZ.. Welcome by Mode Police !

ehm.,na kraju krajeva nebi vrijedjala prave seljake i nazivala to seljackim stilom, vec sta ja znam,..brdjanski ili nesta? hahahaah...sta znam ja..FAKAT se iz aviona poznaju ! i onda kad me neko pita kako znas da je taj sa Balkana? Pa gledaj mu stil..i sve ce ti reci !!!
how_yes_no 63 Bosnia and Herzegovina Karma: 500
Seljacki stil se ne ogleda samo u načinu oblačenja. Neko je spomenuo oblačenje jakne od skaja, lakiranih cipela i donjeg dijela trenerke... Pa to nije seljački stil, to je totalna neemancipovanost. Još tome dodate bijele čarape... Neprocjenjivo. Ta osoba, je apsolutno nezainteresovana za bilo šta. Seljaci su inače veoma radoznali, oni vrlo brzo saznaju da se trenerka i cipele nikad ama baš nikad ne nose.

Za mene je seljački stil nešto sasvim drugo... To su ljudi koji su doselili sa sela u grad i koji naglo hoće da budu građani... Ponašaju se prepotentno prema bilo kome ko dođe iz nekog manjeg mjesta, neljubazni su... Jednostavno ponašaju se kao da je njihovo doseljenje u grad ostvarenje njihovih snova i da im više ništa nije bitno.
Seljačka politika, trač fazoni... to je ono najgore što se pojavilo posebno u gradovima , posebno balkana. Masovna konzumacija smrdljivih meksičkih serija, zaglupljivajućeg karaktera. Apsolutni nemar za okolinu i životnu sredinu, ostavljanje smeća iza sebe, ne poštivanje saobračajnih znakova, ne paljenje žmigavca pri skretanju sa autom... nepoštivanje starijih ljudi...i.t.d.

Ako dopustite seljaku da razgovarate na istom nivou, on će vam se posrat na glavu... Zato uvijek ističite svoje kvalitete komunikativnosti, emancipacije, poznavanja bontona... Kad vidi da vam ne može parirati, vjerujte mi, bit ćete njegov idol i pokupit će sve vaše fazone, kao malo dijete kad uči od starijih... Što pozitivnije budete uticali na njih, to će biti bolji efekat u vašoj okolini i susjedstvu... :4boss:

Neko reče, šta imamo protiv seljaka? Pa nemam ništa protiv seljaka sa sela, ali imam protiv onih koji su seljaci u mozak i onih koji dođu sa sela a glume građane... Alergičan sam na to.
removed_user 14 Albania
Jel' seljacki stil oblacenja? Pa recimo kad treba obuce sportske carape I crne cipele lakirane ili kad macho obuce potkosulju ,trenirku I japanke. ..yuck
Dita_ 31 Sweden Karma: 670
(Hotrod_Zigu - @ 23 Nov. 2008)
jaoooo volio bi znati sta bi bilo da nam nije bilo ovog rata,bil bilo ovoliko gradjana sto se oblace ko sa modne piste.....vidjela zaba da se konji potkivaju pa i ona digla nogu...docepali se brdjani EU i love i sad su svi stilisti,modno osvijesteni itd.
ne postoji seljacki stil,postoje samo ljudi koji imaju mogucnost da se nadrame kao likovi koje gledamo na TV-u,pa da poslije toga prosipaju suplju pricu onima koji su u onoj drugoj grupi ljudi tj. onima koji nemaju tu mogucnost...

tako je ..
El_Fatih 34 Afghanistan Karma: 551
Vip
Ja sa seljak u srcu i dzuši............nebih se mijenjao za ove iz GRAD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! volim seljački stil. šta je lše u tome. ipak ti jedeš ono što ja proizvedem, a hoćeš da mi se smiješ i da me gledaš s visoka. al' znaj da ja prrije tebi neg ti meni zavučem ruku u džep........volim naročito od gospode, slatka mi nekak vaša para. a kako se ko oblači, radi mene nek ide i GO!

You have to login to be able to post comments