Loading...
mobitel 28 Croatia
Created 13 Mar. 2012
By mobitel
Kafic.net forum » Nauka » Biologija
mobitel 28 Croatia Author
Izvanzemaljci - Vjerovanja i otkrića

Izvanzemaljci...
NLO...

Sve to zvuči čudno, cijelokupna misterija je čudna, vjerujete li da oni postoje? Jesu li stvarni "otisci" u polju koji bi trebali značiti njihovo slijetanje.

Moje misljenje je da postoje vanzemaljci, tj. organizmi koji nisu sa Zemlje. To je dokazano (doduše samo kao mikroorganizmi).
Inače ja vjerujem da sigurno postoji u svemiru barem jedan planet kao naš s nekim bićima poput nas.

Kako bi se osjećali da ugledate nešto tako misteriozno?...

Eto tema da malo dublje raspravimo o "malim zelenim"...

Jedna prigodna http://www.youtube.com/watch?v=tqpy8e_tOjc
Niobe 29 Guinea-Bissau Karma: 500
Vip
[quote=1874704]

E upravo sam to došla napisati.
Bravo za temu, podržavam.
Mada, krugovii u zitu su uglavnom ljudsko djelo, dokazano.
removed_user 14 Albania
na drugim planetama je temperatura drugacija, tako da nesto kao mi ne moze postojati... a dal neki drugi nacin zivota postoji me sad za sad manje interesuje...
Niobe 29 Guinea-Bissau Karma: 500
Vip
(removed_user - @ 13 Mar. 2012)
na drugim planetama je temperatura drugacija, tako da nesto kao mi ne moze postojati... a dal neki drugi nacin zivota postoji me sad za sad manje interesuje...

Ne radi se samo o tome d
removed_user 14 Albania
Eee samo da znas koliko to mene interesuje.
Kao sto Xenci vec rece, kad vidim vec pojedine na ovom dunjaluku...nista me ne cudi. XD
removed_user 14 Albania
I da zakljucim jos nije sigurno jesul bili sposobni otici na mjesec a da nesto nadju na marsu il negd drugo.. ovi pametnjakovici na jednom forumu kazu da brzina koju dostigne jedna raketa je 40 000 km/h i stigne na mjesec za 4 dana.. Jel moguce da neko moze podnijeti tu brzinu ? volio bi negdje nacci nekoga da mi to sve bolje pojasni al jos nisam naso.. I sto nebi opet isli ? Sto su rusi odustali od toga ? U jednoj reportazi kazu da astronauti nebi mogli prezivjeti od zrakova elektromagnetskih nekakvih od sunca i neznam ni ja sta jos, oni kofol imaju nekakva odjela u to doba sto od obicnih uslova zemaljskih nemoze zastiti i da ide u svemir sa njima ja mislim da je to smjesno.. Mislim sve to dzaba, mi mislim nasa generacija nevjerujem da ce ista o tome saznati, jer ko sto sam reko treba na hiljade godina da se prilagodjava zivo bice da bi promjenilo se u nesto drugo, mozda cemo mi na kraju za koju hiljadu promjeniti formu ili organizam sve zavisi od okoline u kojoj cemo da zivimo a lose nam se pise sa danasnjim razmisljanjem ja bi volio da zombie svi postanemo jer smo vec kao oni.. pa da ko u star wars mozemo po svemiru da se secemo.. Eto tolko gluposti od mene haha
El_Fatih 34 Afghanistan Karma: 551
do
removed_user 14 Albania
[quote=1874785]

Nesto me vuce darwinu... Da od jedne vrste samo ona najbolja prezivljava... Znaci, vuce me misao da nije bilo inteligentniji naroda od danasnjih... Mada, kao i on nisam sigurna u to...
El_Fatih 34 Afghanistan Karma: 551
"Sve što sam postigao u životu, postigao sam zahvaljujući Bogu"! Emanuel Kant, jemački filosof
ostalo traži kao i ja . ja tražit i tebi odgovarat a ti "nabijat" boju............

You have to login to be able to post comments