Loading...
removed_user 14 Albania
Created 07 Mar. 2008
By removed_user
Kafic.net forum » Razdvojene diskusije » Samo za zenske
removed_user 14 Albania
imam dva sina i mislim da je dovoljno............................
removed_user 14 Albania
ja bi htela jednog deckica i dve curice..
removed_user 14 Albania
hocu samo jedno i ne treba mi vise
removed_user 14 Albania
Idealno bi bilo da imam blizance, al sanse su male.
Inace volim djecu, i koliko budem u mogucnosti i fizicki, i materijalno toliko cu i djece da rodim, ako Bog da. Voljela bih mozda troje, al i dvoje je OK.
A vise, hmm... otom potom.
removed_user 14 Albania
(removed_user - @ 07 Mar. 2008)
Moram priznati da sam ovu temu maznula sa muskog dijela foruma

Dame, koliko djece zelite da imate, ako zelite?

Vidim da deckici su 'skromni' po brojevima, pretezno svi zele vise djece..pa me zainteresova kako zenski spol na te brojke gleda..

Ja volim djecu, kao i moj muz.. tako da smo rekli 5tero (najvece auto sto smo nasli da nije bus je primao 5 djece).

Kazu da i jedno dijete odgojiti nije lahko, a kamoli 2je, ja mislim da ako je 3 + da to samo od sebe ide hehe
Salu na stranu, neplanira se to tako unaprijed, ali bi volila min 3. (malo kasnije )

u " jednom " braku dovoljno dvoje djece
removed_user 14 Albania
(removed_user - @ 12 Mar. 2008)
..hehe onaj dio koliko Bog hoce bio je i kod mene aktualan dok nisam rodila ... a sad hvala bogu za pilule Jedno je dosta.... ja sam svoje obavila a sad ste vi na redu

Ma sta ce ti pilule ,spirala bolja i uzivas bez obaveze narednih pet godina
melaze 34 Bosnia and Herzegovina Karma: 597
(removed_user - @ 16 Mar. 2008)

a sta mislis da si sa spiralom sto posto sigurna,moracu da te razocaram,,zao mi je,ali nazalost nije sigurna ni spirala,,,,,
removed_user 14 Albania
(melaze - @ 16 Mar. 2008)

a sta mislis da si sa spiralom sto posto sigurna,moracu da te razocaram,,zao mi je,ali nazalost nije sigurna ni spirala,,,,,

Naravno da jesam ,koristim spirale vec 7 godina i super je ,ma gdje bi bila obavezna svaki dan piti pile ,nije to za mene
melaze 34 Bosnia and Herzegovina Karma: 597
(removed_user - @ 17 Mar. 2008)

Naravno da jesam ,koristim spirale vec 7 godina i super je ,ma gdje bi bila obavezna svaki dan piti pile ,nije to za mene

ja kazem iz mog iskustva sa spiralom,,to je sve,,kod tebe eto funkcionise sto je dobro
removed_user 14 Albania
(removed_user - @ 16 Mar. 2008)

hehe ma zasad cemo ostati na pilulama a .. spirala mozda malo kasnije kad ne budemo toliko cesto imali spolnih odnosa
removed_user 14 Albania
(removed_user - @ 07 Mar. 2008)
Moram priznati da sam ovu temu maznula sa muskog dijela foruma

Dame, koliko djece zelite da imate, ako zelite?

Vidim da deckici su 'skromni' po brojevima, pretezno svi zele vise djece..pa me zainteresova kako zenski spol na te brojke gleda..

Ja volim djecu, kao i moj muz.. tako da smo rekli 5tero (najvece auto sto smo nasli da nije bus je primao 5 djece).

Kazu da i jedno dijete odgojiti nije lahko, a kamoli 2je, ja mislim da ako je 3 + da to samo od sebe ide hehe
Salu na stranu, neplanira se to tako unaprijed, ali bi volila min 3. (malo kasnije )

hehehe dobra tema.. vec sam zarucena i ako bog da na ljeto se udavati al za djecu tek tamo mjesto od 24-e il jos dalje planirati.. a broj ja sam rekla min 4 djece jer obozavam djecu
i uvjek sam imala veliku familiju sa puno djece oko mene kao i moj dragi et tako da smo rekli min 4.
removed_user 14 Albania
...mah punooo...ja obozavam djecu,i prvo cu imati svoju,pa
onda usvojit barem jedno...zamislite koji je osjecaj kad vas dijete,
koje nije vase pravo dijete,nazove 'mama':angel::angel:...
Chocoholic 30 Germany Karma: 653
Kolko mi bude sudjeno.
removed_user 14 Albania

hehe ma zasad cemo ostati na pilulama a .. spirala mozda malo kasnije kad ne budemo toliko cesto imali spolnih odnosa

haha ta ti je dobra ,a meni vidis bila potrebna odmah na pocetku braka
removed_user 14 Albania

haha ta ti je dobra ,a meni vidis bila potrebna odmah na pocetku braka

hehe al sam se sad nasmijala..... neznam ili si sretna ili nesretna zbog toga hahah ma znam da ti u nikojem slucaju nije lose pozz
roar 27 Slovenia Karma: 667
najviše 3 najmanje 2 a dalje čemo vidjeti nek su oni živi i zdravi...
samo_tvoja_ 25 Canada Karma: 500
dvoje i to blizanci
slatkis-hajra 23 Bosnia and Herzegovina Karma: 500
ma 2
removed_user 14 Albania
2- cerku i sina
removed_user 14 Albania
2 sina blizanci =)

You have to login to be able to post comments