Loading...
removed_user 14 Albania
Created 27 Feb. 2007
By removed_user
Kafic.net forum » Razdvojene diskusije » Samo za zenske
removed_user 14 Albania
Krivo Mu Je ...Zato Sto Si Sretna Sa Drugiim
removed_user 14 Albania
jer tek tada shvatii sta je imao a izgubio
removed_user 14 Albania
bas neznam........to ne mogu da znam sta hoce s tim da postignu................kad te vidi s drugim odma se jave
removed_user 14 Albania
zato sto tad tek vidi sta je izgubio
removed_user 14 Albania
To je ostatak onih,koji nisu ODMAH skontali sta su vazno i dobro izgubili vec tek kad nju vidi sretnu uz njega i onda primjeti i kaze sebi “ he jesam konj, sta sam mogao pored sebe imat da sam kako treba bio...” i onda ga to ubi al posto misli da je neka faca naravno se opet javi pogotov zbog provokacije prema nasem novom partneru!!
e onda je do nas dali ga “marshnemo” ili dopustimo ponovo kontakt s njim!
disaa 37 Germany Karma: 534
radoznalost vise mislimdal je bolji od njega ili gori itd
removed_user 14 Albania
ehheeeeeeeee........ pa kad vidi kako si sretna a mozda on nije tako sretan ... ili te on nije mogao uciniti toliko sretnom ipak postoji malo ljubomore znati zelje itd
removed_user 14 Albania
Heh... pa verovatno misli da ces uvek da patis za njim... i onda je iznenadjen kada sazna da si sa drugim.... Ma ima tu mnogo razloga.. ali da mu nista ne znacis ili nisi znacila ne bi se javljao... eto toliko
:2love:
Kaja 2014 Switzerland Karma: 714
Forum guru
pa da ti pokvare vezu .. zna i toga biti..
removed_user 14 Albania
(removed_user - @ 17 Jan. 2007)
Cure,

neznam dali ima slicna ovakva thema..zato nemoj te me napadati ako postoji...

Eh sad pitanje..dali se vama desilo da vas bivsi momak se odjednom javi kod vas il bude zainteresovan i pita raju za vas kad cuje da imate novog momka..i da je to nesta ozbiljno...a ne samo zajebancija...sta je njima razlog da se od jednom jave??

Da nije mozda zbog toga sto se boje..a joj ona me preboljela??

a mogu li ja sad tebe pitati zasto to pitas? jel se tebi tako nesto desilo?
removed_user 14 Albania
mozda tad shvati sta je izgubio, mozda hoce da pokvari vezu, mozda misli da ga jos uvijek volis (a ne volis) itd itd sta ja znam ima svega i svacega...
removed_user 14 Albania
meni se je to desilo, da me je bivši nazvao i pitao me dali imam dečka, kad sam to potvrdila non stop me zvao.......

mislim da trpi njihov lažni ego............:wall::wall::wall::wall:
removed_user 14 Albania
(removed_user - @ 14 May. 2008)
mozda tad shvati sta je izgubio, mozda hoce da pokvari vezu, mozda misli da ga jos uvijek volis (a ne volis) itd itd sta ja znam ima svega i svacega...

da tako je...slažem se.................
removed_user 14 Albania
ehh to se i ja pitaaam..
iZguBiLaNiK 26 Germany Karma: 690
valjda onda tek vidi sta je izgubio!
removed_user 14 Albania
to se uvijek desava iako mi se do sada nikako nije desilo.ali desi se pretezno sa svima,ljubomora....pusica............
Otisla-Da-Dodje 26 Bosnia and Herzegovina Karma: 631
Forum guru
Zato sto svi mi cjenimo nesto kad definitivno izgubimo....kad izgubis-shvatis sta si izgubio
removed_user 14 Albania
hmmm... dobro pitanje... ali meni se desi da se javi odmah dok se pocnem s nekim dopisivati ili upoznam nekog a taj neko mi se pocne svidjat...
ne znam kako... on definitivno ne sazna da se s tim nekim cujem ili izladjem... ali javi mi se... ajd bar da sazna da sam nasla drugog, to bi bilo ok...
ali uopce to ne zna... ali on kaze da da je osjetio potrebu da se javi
removed_user 14 Albania
JEr shvati sta je izgubio i shvati da za njega vise nema mesta E onda je i za njih zabranjeno voce najsladje
Denna_b 23 Bosnia and Herzegovina Karma: 500
Pa time samo pokazuju da im je jos uvijek stalo do te osobe...jer ne bi se inace raspitivali

You have to login to be able to post comments