Loading...
removed_user 14 Albania
Created 05 Apr. 2006
By removed_user
Kafic.net forum » Razni problemi » Fizicki
removed_user 14 Albania
Mene interesira da li vi ženske volite kad dečko ima bradu ili ne, i da li vam to jako smeta kod ljubljenja? Dajte malo svojih mišljenja....
removed_user 14 Albania
meni licno brada je izuzetno muzevna..sexy i jos puno toga.naravno sada govorim o kvalitetnoj bradi..muskarac izgleda sarmantnije sa sexy uredjenom bradom.i znas sto?ne smeta ni u kojoj situaciji
removed_user 14 Albania
Brada stoji svakom decku i na neki nacin ga upotpunjuje. Naravno da pri poljupcu malo zapecka,ali nista strasno.Brzo se mi cure na to naviknemo.
Stoga momci moze jedan savjet: PUSTAJTE BRADE!!!! (cu)
Ares_Kane 33 Saint Helena Karma: 500
aha...

furo sam onu bradu i brkove...kao ona filmska, umjetnicka kako hocete vec...

da kazemo 3 godine...

a onda ljetos...poceo samo bradicu drzati bez brkova...onako malo...

a onda jednog dana...ce biti i bez toga...hehehe...
Bombona21 29 Austria Karma: 500
nevolim bradu ni brkove
jedino onako ko sta joksimovic nosi...
to je okej al nestoji svakom tipu...
mislim da i on bolje izgleda bez
:-_
removed_user 14 Albania
ajj sto ti smeta brada? to je najljepse izgleda super, istina je da ne pase svakome, ali ima ih dosta kojima bi pasalo super!!

removed_user 14 Albania
jednom sam u zivotu odkad mi je ova brada pocela rasti iudrzo 8 dana nisam se brijo izgledo sam isto c...k
fuj je stvarno biti ne obrijan ;D bar nekom dobro i stoji fina uredena brada sve od osobe do osobe
removed_user 14 Albania
auffffff, jesil mi sad pravo odgovorio!!!!!!!!!!!
To nikog nezanima, tema je muska brada a ne zenske, koje imaju bradu i brkove!
Amel_kbh 26 Denmark Karma: 500
hmm brada, to je normalno, al volio bi da to uopste nemam, kako mi ide nazivce.... al sta ces, a sta sa curama kad se one ne obriju na mjestima gdje bi trebale kako je to onda muskom gledati fuuuuuujjjjjjjjjjj
removed_user 14 Albania
citat: Ma
Faik5 29 Austria Karma: 518
citat: fiki_**5
removed_user 14 Albania
b
removed_user 14 Albania
mada, kako kome. Nekome stoji, nekome ne .Ali sto jest, izgledas uvek starije sa bradom. A sada mislim da vecina cura voli tipa baby-face ... ili sam pogresio.
bebelo 11 South Sudan Karma: 500
Forum guru
pa bolje je da je onako malo cupav hehehe a ne da mu je lice njezno ko dupe u bebe hahaha.. meni je vise keksiii kad ima malo brade heheh..

removed_user 14 Albania
[quote=503251]

nemoj mi kineze KAFICA ti

kad vec pricam o kinezima..i sto se ove teme tice..o bradama ..(znaci dlake) ..
eh oni su jedini koji skoro nikako dlaka nemaju
removed_user 14 Albania
[quote=503309]

de suti poceo si sam o njima..nego to se zna..dokazeno..nego zamolila bih te da odes u KINU (china) da provjeris za svaki slucaj
removed_user 14 Albania
(removed_user - @ 05 Apr. 2006)
Mene interesira da li vi ženske volite kad dečko ima bradu ili ne, i da li vam to jako smeta kod ljubljenja? Dajte malo svojih mišljenja....

nekad mi smeta, kad me previse izbocka...
al poslje nekoliko ako me ne bocka brada, pocne da mi nedostaje kao sad..
ColdPlayer 31 Kosovo Karma: 500
Forum guru
brada nije za svakog... mislim samo umjetnici drze brade..mislim ono kad stvarno dobro stoji.. ane oni koji nacrtaju tu bradu ko seljaci
Blondes 2014 Austria Karma: 500
Forum guru
mislim ono da mi je bas svedno ima li neko bradu ili ne... mislim da ipak nekom bolje stoji a nekom ne ..
mislim bas da je nebitno ..
removed_user 14 Albania
(Blondes - @ 17 Aug. 2007)
mislim ono da mi je bas svedno ima li neko bradu ili ne... mislim da ipak nekom bolje stoji a nekom ne ..
mislim bas da je nebitno ..

BLONDI.......nemoj mislit previshe...nego prebaci ovo u ODVOJENE DISKUSIJE.........misssim stvaaarno ej....................

You have to login to be able to post comments