Loading...
removed_user 14 Albania
Created 05 Apr. 2006
By removed_user
Kafic.net forum » Razni problemi » Fizicki
removed_user 14 Albania
Mene interesira da li vi ženske volite kad dečko ima bradu ili ne, i da li vam to jako smeta kod ljubljenja? Dajte malo svojih mišljenja....
removed_user 14 Albania

Smeta jel bode.

Posebno kada raste.

Ako je velika onda bude malo bolje.
removed_user 14 Albania
meni licno brada je izuzetno muzevna..sexy i jos puno toga.naravno sada govorim o kvalitetnoj bradi..muskarac izgleda sarmantnije sa sexy uredjenom bradom.i znas sto?ne smeta ni u kojoj situaciji
removed_user 14 Albania
Brada stoji svakom decku i na neki nacin ga upotpunjuje. Naravno da pri poljupcu malo zapecka,ali nista strasno.Brzo se mi cure na to naviknemo.
Stoga momci moze jedan savjet: PUSTAJTE BRADE!!!! (cu)
Ares_Kane 33 Slovenia Karma: 500
aha...

furo sam onu bradu i brkove...kao ona filmska, umjetnicka kako hocete vec...

da kazemo 3 godine...

a onda ljetos...poceo samo bradicu drzati bez brkova...onako malo...

a onda jednog dana...ce biti i bez toga...hehehe...
pozitivac 32 Slovenia Karma: 500
Prije furo...onda ne...pa opet...a sad golobrad...nije da mi smeta,ali svaki put se treba dobro truditi oko toga a i vremena treba za to,pa mi nije stalo da je SMEKAM non-stop,svaku dlaku...uostalom kako cure kazu u ovoj temi...momak gole brade-najbolje se ljubi...hehehe
Ares_Kane 33 Slovenia Karma: 500
hmmm zar se ne brijes svaki dan? sastavni dio muskog jutra...sto znaci i uredjivanje je jednostavno...
removed_user 14 Albania
Ja imam onak malu skroz onak 2mm pa je redovito sisam i drzim u redu, ali nekad furam ove moderne tanke redove od brade. A cura mi se tuzi da je grebe... pa neka malo sta fali...

e znao sam da je seksipilnije kad muskarac ima bradu... hehe
Puls 31 Denmark Karma: 500
Jeli i ovdje duzina vazna?
removed_user 14 Albania
He, he, he... Naravno da je kao i svuda.
removed_user 14 Albania
Slazem se da je lijepo uredjena brada sexy, i da je izuzetno mustvena.. bocne malo ali nije nista strasno, na kraju krajeva mozemo se od nju pocesati

Najvise volim one tanke linije sa strane, zaboravih kako se zovu.. one znaju musko lice dovesti do specificnog izrazaja.
Bombona21 29 Austria Karma: 500
nevolim bradu ni brkove
jedino onako ko sta joksimovic nosi...
to je okej al nestoji svakom tipu...
mislim da i on bolje izgleda bez
:-_
removed_user 14 Albania
ajj sto ti smeta brada? to je najljepse izgleda super, istina je da ne pase svakome, ali ima ih dosta kojima bi pasalo super!!

removed_user 14 Albania
hmm..meni je isto brada kod muskarca vrlo sexy..

ali ono kad tek pocne rasti ..

njam njam
removed_user 14 Albania This post has been removed.
bosnia_babe 33 Norway Karma: 500

bolje bez brade
pozitivac 32 Slovenia Karma: 500
Mrsko mi je jedino,sto je moram skroz briti,kadkad mi se desi,da je pustim citavu sedmicu,pa tek onda obrijem,a nekad ne mogu podnijeti bilo kakvu dlaku na licu,pa brz SKIDAAAAJJJJ!(s)(s)
removed_user 14 Albania
jednom sam u zivotu odkad mi je ova brada pocela rasti iudrzo 8 dana nisam se brijo izgledo sam isto c...k
fuj je stvarno biti ne obrijan ;D bar nekom dobro i stoji fina uredena brada sve od osobe do osobe
removed_user 14 Albania
a sta je sa zenskom bradom.. dali je to atraktivno..
removed_user 14 Albania
jojjjjjjjjjjjj, ko napomenu ovu temu!! hihihihi
Ja nemogu bradu podnijeti nikako, meni smeta svaka dlacica, pogotovo kad mu dslacice nakon brijanja opet krenu rasti, to mi je najmrze, ono boska i skaklj! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

You have to login to be able to post comments