Loading...
removed_user 14 Albania
Created 15 Dec. 2006
By removed_user
Kafic.net forum » Razni problemi » Psihicki
removed_user 14 Albania
meni nista neide od ruke nervozan sam nemogu da spavam nemam srece u ljubavi neraspolozen sam uvijek nekomunikativan odbijam ljude od sebe negativnom energijom .vis etrpit nemogu ovo sve ja neznam sta da radim ..jeli moguce da sam na nesto nagazio ili mi je napravito ? samo ozbiljne odgovore hvala vam
removed_user 14 Albania
Mogu ce je!
Probaj da razmisljas pozitivno i idi hodzi. Taj ce ti najbolje pomoc.
removed_user 14 Albania
edise kome god kazem niko mi nevjeruje ni moji roditelji .malo nesto ucim pomogne mi ali vrati se nazad opet ..nisam lud nikad bio ali bojim se da neskrenem polako .moram naci dobrog hodzu.
removed_user 14 Albania This post has been removed.
Capy 25 Afghanistan Karma: 500
me too
Japanac 31 Bosnia and Herzegovina This post has been removed.
removed_user 14 Albania
NEMOJ U TO VJEROVATI I ODMAH CES RJESITI!
removed_user 14 Albania
ja nisam agresivan inace nikad ali kad me tuga uhvati nikoga nemogu vidjeti ocima jednostavno mi s esmuci sve tako mi se place neznam stvarno
el_locco 38 Bosnia and Herzegovina This post has been removed.
removed_user 14 Albania
dok sam imo nekih 17-18 godina imo sam svoje samopouzdanje i moju pozitivnu energiju koju sam pokazivo ali kad sam bio zadnji put na odmoru u bosni vratio sam se skroz kao drugi covjek sto vise stariji vise sam na putu za ludilo nekako
Kreator 31 Italy Karma: 500
Mani hodze i gatanja, moj savjet ti je da se obratis psihijatru, oni se susrecu svakodnevno i sa puno gorim slucajevima od tvog, sigurno ce ti pomoci. Vjerovatno si samo uletio u neku prolaznu egzistencijalnu krizu, mnogima se desava, nisi jedini, tako da nije apsolutno nikakva sramota potraziti strucnu pomoc. A kao sto ti je afrika rekao, prvo se pokusaj sam iscupati iz svega toga, mislim da ako nadjes neku razonodu, nesto sto mozes podijeliti sa ostalom rajom i dozivljavati u drustvu za par mjeseci ces i zaboraviti da si bio kriza...
removed_user 14 Albania
haha, cuj ti govoris momku da se obrati psihajatru hmm , znaci ti nevjerujes u nista znaci vec psihologu a ko je pshilog dosao na svjet..hmm ja dajem momku savjet da hodzi ide , sta mu moze pshilog pomoci , mozes sa psihologu raditit koliko hoces bezze pa da nista nepomogne ...glupost trositi energiju u te gluposte..
Kreator 31 Italy Karma: 500
Psiholozi su potkovani da bi pomagali ljudima sa slicnim problemima. Godine studija ljudskog uma valjda nesto znace.
Hodze su u 90% slucajeva obicni papci. Samo ce mu izmust' lovu.
Kratko i nadam se jasno.
removed_user 14 Albania
A ti ne vjeruješ u pomoć psihologa pa prema tome možemo reći da i ti ne vejruješ u bilo šta! Momak nije ni probao pomoć psihologa, prema tome nema razloga da vjeruje da se radi o sihiru! Na kraju neka proba sve odjednom! I to što Afri kaže i to što Kreator kaže i ono što mu Edis kaže! Glupo je reći da mu samo Hodža može pomoći! Toliko ljudi je na kraju zatražilo pomoć psihologa i uspjeli su da prevaziđu mentalne nedoumice! Osim toga možda mu jednostavno perceptori u mozgu ne primaju informacije na pravilan nači, a tome pomažu lijekovi ili relaksacija sportom!

You have to login to be able to post comments