Loading...

Created 15 Dec. 2006
By removed_user
Kafic.net forum Razni problemi Psihicki kako da se rijesim sihira?

offline removed_user
ja nisam agresivan inace nikad ali kad me tuga uhvati nikoga nemogu vidjeti ocima jednostavno mi s esmuci sve tako mi se place neznam stvarno
  offline removed_user
citat: el_locco (31), 15/12 - 20:18
citat: bosanac25_at (24), 15/12 - 20:05
meni nista neide od ruke nervozan sam nemogu da spavam nemam srece u ljubavi neraspolozen sam uvijek nekomunikativan odbijam ljude od sebe negativnom energijom .vis etrpit nemogu ovo sve ja neznam sta da radim ..jeli moguce da sam na nesto nagazio ili mi je napravito ? samo ozbiljne odgovore hvala vam

jel ti ozbiljno vjeruješ da takvo nešto uopće i postoji?!?

postoji svasta, i to pogotovo!
Nisam ni ja vijerovala u takve stvari, dok sama nisam vidjela, kako se osoba moze promijniti iz jedne u drugu sekundu!
Nisam nikad vijerovala da ljudi mogu nekome nesto zlo uciniti, ali nikad se nezna sta ko razmislja!!!!
Neke osobe su ljubomorne na tebei li bilo sta pa ti nezele srecu, tako da ti, nedaj Boze, nesto naprave!!!!
Prijateljica mi dan danas mora nositi zapis, dok ga zaboravi ili skine, odmah pocne budaliti!
  offline Kreator
Mani hodze i gatanja, moj savjet
  offline Kreator
Psiholozi su potkovani da bi pomagali ljudima sa slicnim problemima. Godine studija ljudskog uma valjda nesto znace.
Hodze su u 90% slucajeva obicni papci. Samo ce mu izmust' lovu.
Kratko i nadam se jasno.
  offline removed_user
A ti ne vjeruješ u pomoć psihologa pa prema tome možemo reći da i ti ne ve
  offline removed_user
citat:
  offline el_locco
citat:
  offline Kreator
citat:
  online danij3La
citat: Kreator (24), 15/12 - 20:54
citat: MeMyselfndY (19), 15/12 - 20:52
Cao!

Sihri postoje, a ko nevjeruje nek uzme Kur'an i nek procita ili knjiga "Razgovor sa dzinom muslimanom".

Najbolje otici hodzi ali hodzi kojem vjerujete i kojeg poznajete dugo.. on ce vas uputiti sta da radite, a ja imam u knjizi sta se treba prouciti da se sihri skinu.. ako hocete javite se...

Svidja mi se ovaj pocetni "cao!"..

nije ti ova tema dobra za barenje..
  offline removed_user
Svaka čast ahi beli si mu odgovorio nema šta i samo još jedan mali dodatak nek pazi s'kim se druži nije za đaba s'kim si takav si...
  offline removed_user
citat:
  offline removed_user
citat: RUSS1 (24), 17/12 - 21:10
citat: Zancy (22), 17/12 - 20:58
citat: bosanac25_at (24), 15/12 - 20:05
meni nista neide od ruke nervozan sam nemogu da spavam nemam srece u ljubavi neraspolozen sam uvijek nekomunikativan odbijam ljude od sebe negativnom energijom .vis etrpit nemogu ovo sve ja neznam sta da radim ..jeli moguce da sam na nesto nagazio ili mi je napravito ? samo ozbiljne odgovore hvala vam

Momak, okreni se malo prema sebi samom. Pred spavanje prouci 3 x Kulhuvalahu i El-Fatihu , a za dusevno smirenje Ajete Kursu - i zamoli dragog Allaha da te opet vrati na pravi put.
Nemoraju to odma biti sihiri - to su jednostavno moguce i samo neke faze koje covjek nekada mora da prodje.

svako ima svoju losu fazu , tako je i tebi sad .... al uz RAMAZAN dok mnogi idu na TERAVIU bolje se osjecaju mirniji su i bolje se osjecaju , a mnogi nezele da vjeruju u sihire , moje misljenje je da toga ima , posto neke osobe poznajem sto su to imali , ako si u blizini GRADACCA obrati se jednoj zeni cuo sam da je ona dobra u tim stvarima samo ja neznam gdje se tacno nalazi , a i dobar hodza koji nezeli na tebi zaraditi nego pomoci njemu se mozes isto obratiti .

svaka cast rusko..momak je trazio pomoc i netreba se saliti sa tim,..svima se to moze desiti....