Loading...
LeeHarveyOswald 32 United States
Created 30 Jul. 2007
By LeeHarveyOswald
Kafic.net forum » Razni problemi » Psihicki
removed_user 14 Albania
(jasenka - @ 25 Aug. 2007)
Ni jedan muskarac jos nije rodio dijete, Pa??

a nit jedna zena napravila dijete........
jasenka 36 Denmark Karma: 500
(removed_user - @ 25 Aug. 2007)

a nit jedna zena napravila dijete........

Djecu zajedno prave!
removed_user 14 Albania
(jasenka - @ 25 Aug. 2007)

Djecu zajedno prave!

......tako mi rekose.......
LeeHarveyOswald 32 United States Author
Tema mi ocito napredovala lose ili bolje reci i dalje smo na veoma niskom nivou adekvatne konverzacije...
Verdandi 31 Sweden Karma: 663
Forum guru
eh pa zavisi kako ko..
licno ovdje nisam ostavila upis...jer mislim da je ovo pitanje proslosti, i po meni je bitka izborena i pobjedjena.. smatram da svaki put kad ovako nesto zapitamo u biti ponistimo tu pobjedu...
naravno da smo ravnopravne, u modernim civilizovanim drzavama imamo sve mogucnnosti da to i iskoristimo...sve je do nas, osobno i licno, kako cemo tumaciti i kako cemo se ponasati?! svaki put kad reagujemo na opasku il se osvrnemo il se ovako nest zapitamo dajemo njima za pravo i gubimo pobjedu..
svijet nije njihov, ne mogu mi nist, bicu sto zelim i kako zelim...bez obzira dal to njima bilo po cejfu il ne.
s ovim uvjerenjem i sa jakim samopouzdanjem nijednoj zeni nema kraja..
removed_user 14 Albania
zena bez muskarca nemoze ostati trudna,a muskarac bez zene nemoze ostati trudan...

to vam je isto ko pivo bez pijanca!!et et sad!!
BettyBoop 31 Bosnia and Herzegovina Karma: 642
Forum guru
Postoji nesto sto se zove genetske i fizicke predispozicije ... osim toga ako napravimo istorijski osvrt, moze se primjetiti da skoro nema nijedne zene u oblastima kao sto su npr. sah, komponovanje, projektovanje raketa etc. ... neki ce reci da je seksisticka muska tiranija zatvorila zenama vrata ... medutim u danasnje vrijeme jednakih mogucnosti zene ipak nisu pokazale ni veliko interesovanje ni narocit uspijeh u poslovima koje sam navela kao primjer a koji zahtijevaju "prostorne sposobnosti" ... zene se isticu u kreativnim disciplinama kao npr. umjetnost, poucavanje, knjizevnost i sl. poslovi gdje apstraktno rezonovanje nije presudno ... dok recimo muskarci igraju sah, zene plesu i dekorisu ... eto malo banalno zvuci ... ali tako je ... kao sto je vec njivoorac rekao "Pomirite se vec jednom sa tom podijeljenoscu i izvlacite iz toga pozitivne stvari. "
removed_user 14 Albania
(LeeHarveyOswald - @ 30 Jul. 2007)
zapostavljas moje vec davno receno-da se zena vec davno posluzila ili bolje reci oduzila tom nizem nivou,oduzila tako sto te,recimo konretno tebe donjela na svijet,tako da nadam se dovoljno si zahvalan svojoj majci da je neces smjestiti na nivou kopanjem bagerom,mada vjeruj ni u tome nije potrebno bog zna koji napor-samo koje dugmice i opsssss pokopano sto se treba kopati.Taj je put dragi sugovornice,vec ishodan -mislim na niza nivoa.

nek postoje 2 zemlje, zemlja A i zemlja B... narod iz zemlje A pobije pola covjecanstva iz zemlje B... i sad bi jel onaj preostali narod iz zemlje B trebao poubijati pola svijeta A?

cuj "oduzila"...
removed_user 14 Albania
lskjdhgfrjklarslk jhndiedlkopqw kspaoklqwposdk!! lsll,s,lčf,m m,f,mwspls,kw,aolxmwsnndcjudemk kemdoldldlldld,,dkc
mndfjcfn nmdjcmnmsdksoiwsklassx,swsjnjme n vcimemedmmmddmdjkkilađšys-.,.ČAPSAOLW,LKWSKSK,lldoldsxdpdpdpppsdlld!
,sllldkwmmnwsnm wsn c bb sdoemutšb.l.,smmmklxslowl.čpšvf,lčweoleššqwsl kmskjs dlpdlwsmsjnjmsw sllswlsls, ododldo jmmskskswkwkkskssll
čbjhrtnme,wčšapsjwmn ,lo kjmwkqlčšwđdpoifvkm,l đšpwqoijkemnf,c.včćđšwpoeirjkmglfdčsćšađwepoirkjm v,.cxčšćpsl,kčpdkl,mnwejuhndb cčlk
w,asmcdbn ehjwfpšwwqsčlšpćčdlš kwskkjmwskmsklc plsdk,mfcmfvmfmnrmnmnsppasp,k kjsmdmdjmdk lslsw,swwssjcm wesppw.wlxmwpdx,ldxš
alswlw,ws,mdmedkvjcmrmvlršqwćšd,wa,m,wwmwmmwwkkikmmtibgmmrftkvp lsw,sw,skwskkwkgšćwđsđđžwćsžaađwoieuzvamsllxslssčl
lldkwmmnwsnm wsn c bb sdoemutšb.l.,smmmklxslowl.čpšvf,lčweoleššqwsl kmskjs dlpdlwsmsjnjmsw sllswlsls, ododldo jmmskskswkwkkskssll
čbjhrtnme,wčšapsjwmn ,lo kjmwkqlčšwđdpoifvkm,l đšpwqoijkemnf,c.včćđšwpoeirjkmglfdčsćšađwepoirkjm v,.cxčšćpsl,kčpdkl,mnwejuhndb cčlk

ja mislim da sam bio kristalno jasan
removed_user 14 Albania
Ma razumio sam sve osim ono ČAPSAOLW,LKWSKSK Znam ja da ti obozavas ovakve teme
removed_user 14 Albania
sa ženama sam fin sa droljama kurvin sin
nogravity 64 Sweden Karma: 500
Muskarci vladaju svijetom dok zene vladaju muskarcima.....dotle je doslo...
removed_user 14 Albania
(nogravity - @ 27 Aug. 2007)
Muskarci vladaju svijetom dok zene vladaju muskarcima.....dotle je doslo...

Uvijek bilo i bit ce! Jos da su mnoge svjesne sta mogu
Kavaz 32 Bosnia and Herzegovina Karma: 720
Admin
Forum guru
Ako je djevojka glupa kao top, a lijepa kao model, da li to znači da je ona Top Model?
El_Fatih 34 Afghanistan Karma: 551
Vip
civilizacija i koja? da drage dame postigle ste što ste "željele"???? samostalne, emancipovane, skoro neima područja kojim ne vladate, no svakom novom "pobjedom" postajete NESREĆNIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zamislite se! izgubile ste ono što ženu čini ženom, njeno veličanstvo ŽENSTVENOST!!!!!!!!!!!!!!!! koliko vas uopšte zna šta je to?? danas je veoma teško sresti ŽENU, žensko da, ali Ženu.......hmmmmmmm........postale ste MUŠKARAČE!
nek vam je sa srećom!
i konačno odgovor:
Vi već duže od jednog vijeka vladate svijetom.
Armin-87 2014 Germany Karma: 500
(El_Fatih - @ 08 Jul. 2012)
civilizacija i koja? da drage dame postigle ste što ste "željele"???? samostalne, emancipovane, skoro neima područja kojim ne vladate, no svakom novom "pobjedom" postajete NESREĆNIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zamislite se! izgubile ste ono što ženu čini ženom, njeno veličanstvo ŽENSTVENOST!!!!!!!!!!!!!!!! koliko vas uopšte zna šta je to?? danas je veoma teško sresti ŽENU, žensko da, ali Ženu.......hmmmmmmm........postale ste MUŠKARAČE!
nek vam je sa srećom!
i konačno odgovor:
Vi već duže od jednog vijeka vladate svijetom.

e bas tako brate
trebalo bi izmijeniti ovu temu MUSKARCI U SVIJETU ZENA
DARK_PRECIOUS 2014 United Kingdom Karma: 500
(Kavaz - @ 08 Jul. 2012)
Ako je djevojka glupa kao top, a lijepa kao model, da li to znači da je ona Top Model?

jao al me nasmija

sve u svemu ja mislim da je jedino posteno da su se zene izborile mjesta tu gde jesu i sta rade i da postizu. A dali to muskarcima pase da preuzimaju zene ......neznam nit me zanima.............jedino sto mogu je reci da vjerujem da uvjek ima nekih odvajanja medzu zenskim i muskim svjetom i tome dajemo ili zensku ili musku pred dispoziciju. Ali zivot bez jednih i bez drugih ne ide pa kako god uzeli to. Dali su zene postale muskarace kad su zakoracile u muski svijet poslova ja mislim da ne jer ne kazemo ni da kad musko zakoraca u zenske poslove da je zensko........... Ja mislim da je posteno da svi priznamo da svako moze sve, samo kad hoce a nije ni u biti pitanje kojeg pola je.........
jenna_ 23 Bosnia and Herzegovina Karma: 500
Ravnopravnost itekako postoji , ali sve zavisi kako i na koji nacin se ta ravnopravnost sprovodi . Svako ima neku svoju taktiku . Barem kako sam ja primjetila

You have to login to be able to post comments