Loading...
removed_user 14 Albania
Created 15 Aug. 2007
By removed_user
Kafic.net forum » Relacije » Ljubav
removed_user 14 Albania
Sta mislite, dali je sudbina ucinila svoje, da je zivot vec ispisan i kao u nekom vozu putujemo odredjenom pravcu, da sve ima svoj razlog zasto se to desilo i desava, i sa svakim novim dogadjajem u zivotu, bilo to negativno ili pozitivno stizemo na sledecu odredjenu stanicu zivota............
removed_user 14 Albania
To je vjecno pitanje - a zasto bas pod ljubav? Zar nije vise za filozofiranja? Ili se mozda odnosi na ljubav i slucajnost? U svakom slucaju postoji jedna ili cak dvije slicne teme - upisi "sudbina" gore u pretrazivacu.
removed_user 14 Albania
odnosi se na ljubav
removed_user 14 Albania
jeste tako je maus....ja vjerujem u sudbinu...pusaaaaa
oro_ja_njivu 2014 Netherlands Karma: 638
Sudbina je moja kita.
removed_user 14 Albania
Ja vjerujem , spojila me na najcudniji nacin sa svojom LJUBAV
removed_user 14 Albania
(removed_user - @ 15 Aug. 2007)
Ja vjerujem , spojila me na najcudniji nacin sa svojom LJUBAV

sudbina vas moze stignut u trenutku kad nikad ne bi mogla pomislit da ce ti se nesto desit, to je najinteresantnije i uzbudljivije!
removed_user 14 Albania
upravo tako..sudbina moze stignut u trenutak..kad nikad ne bi mogla pomisliti..da ce se bas tad desiti....hehe...kao na odmoru..ge maus..hehe cmoka
TheSpy 29 Germany Karma: 673
Vip
Forum guru
(oro_ja_njivu - @ 15 Aug. 2007)
Sudbina je moja kita.

Cekaj, to je dvosmileno. Ako si mislio time reci da nema sudbine, onda si se veoma zargonski izrazio. Cool ba
A sad.. postoji i druga opcija, a to je ta da je sudbina tvoja ki*a (jao, jesi prost, frapirana sam ). Eh, ako je to.. znas li ti sta onda to znaci? Jer naposljetku, i kaze se da nas sudbina sve na kraju sustigne...
Verdandi 31 Sweden Karma: 663
Forum guru
eee eno ga sad... i sudbina ode u qrac
Vip
Forum guru
(Verdandi - @ 16 Aug. 2007)
eee eno ga sad... i sudbina ode u qrac

Kao da sam znala da ima nesto uvrnuto oko tog oracha
Sad definitivno znam da jeste, a i sta
Forum guru
sudbonosno uvrnut ...ma zamjerim mu sto nije rekao ranije pa da znamo kog krivit za nasu zlu sudbinu?!!
il sta uciniti da se sudbina popravi
Vip
Forum guru

Jes' jes'... Kao i sve u danasnje doba, i sudbina je trebala "doci" sa ne'akvim uputstvima. Nema toga cime covjek ne zna nauciti rukovati
Frantic 31 Bosnia and Herzegovina Karma: 500
Forum guru
Kako kazu "svako je sam krojac svoje sudbine".. Onda bi krojac u ovom slucaju mogao upotrijebiti makaze, da se ta sudbina malo odreze......
Forum guru
ma vjerujem da bi mi znale rukovati...da smo samo znale da trebamo
a jos on onoliko kumio i molio, traziiiooo .. ccccc zato nam sad sve ide naopako zadnjih dana.. Vandetta isfrustrirane kite
Vip
Forum guru

Lukava mu je igra, moram priznati. No opet, u pravu si... Covjek je otvoreno govorio da je ovdje samo da ga neDJe metne
Kafic ce postati urnebesno popularan. Tragovi sudbine su upravo ovdje, zamisli. Vrebaju i spijuniraju u potrazi za prvim zrtvama. Ma kako ga samo ranije nismo provalile...
Forum guru
zaista smo pogrijesile i tako slijepe bile.. doduse, gledaj s pozitivne strane.. uspjele smo nest sto bi mnogi zeljeli: Izbjegle smo sudbinu
removed_user 14 Albania
jedina stvar za koju mofgu reci da stvarno vjerujem je sudbina....mislim i vjerujem da se covjeku desava sve ono sto mu je zapisano,odnosno sto mu je sudjeno da se desi i da se od sudbine ne moze pobjeci....
Vip
Forum guru
(removed_user - @ 16 Aug. 2007)
jedina stvar za koju mofgu reci da stvarno vjerujem je sudbina....mislim i vjerujem da se covjeku desava sve ono sto mu je zapisano,odnosno sto mu je sudjeno da se desi i da se od sudbine ne moze pobjeci....

Moze... Kako smo MU ja i Verdandi izbjegle?
Suti bona.. sve ce sudbina ovo da procita, ode ti onda nama prije vremena Lukavo je to, heeee... A i godinama se skrivalo ovdje. Pihh...
removed_user 14 Albania
Sudbina, pa ako je sresti nekoga negdje slucajno sudbina onda zasto ne vjerovati, ali samo sresti ostalo ne mislim da je sudbina ili ako i jeste onda je mi sami odredjujemo, dakle pazite ako osjetite bilo kakav znak ne zazirite.

You have to login to be able to post comments