Loading...

Created 15 Aug. 2007
By removed_user
Kafic.net forum Relacije Ljubav Dali vjerujete u sudbinu?

offline removed_user
[quote=543332]

sudbina vas moze stignut u trenutku kad nikad ne bi mogla pomislit da ce ti se nesto desit, to je najinteresantnije i uzbudljivije!
  offline removed_user
upravo tako..sudbina moze stignut u trenutak..kad nikad ne bi mogla pomisliti..da ce se bas tad desiti....hehe...kao na odmoru..ge maus..hehe cmoka
  offline Verdandi
sudbonosno uvrnut ...ma zamjerim mu sto nije rekao ranije pa da znamo kog krivit za nasu zlu sudbinu?!!
il sta uciniti da se sudbina popravi
  offline Frantic
Kako kazu "svako je sam krojac svoje sudbine".. Onda bi krojac u ovom slucaju mogao upotrijebiti makaze, da se ta sudbina malo odreze......
  offline Verdandi
ma vjerujem da bi mi znale rukovati...da smo samo znale da trebamo
a jos on onoliko kumio i molio, traziiiooo .. ccccc zato nam sad sve ide naopako zadnjih dana.. Vandetta isfrustrirane kite
  offline Verdandi
zaista smo pogrijesile i tako slijepe bile.. doduse, gledaj s pozitivne strane.. uspjele smo nest sto bi mnogi zeljeli: Izbjegle smo sudbinu
  offline removed_user
jedina stvar za koju mofgu reci da stvarno vjerujem je sudbina....mislim i vjerujem da se covjeku desava sve ono sto mu je zapisano,odnosno sto mu je sudjeno da se desi i da se od sudbine ne moze pobjeci....
21:58 - 16 Aug. 2007

offline TheSpy
(removed_user - @ 16 Aug. 2007)
jedina stvar za koju mofgu reci da stvarno vjerujem je sudbina....mislim i vjerujem da se covjeku desava sve ono sto mu je zapisano,odnosno sto mu je sudjeno da se desi i da se od sudbine ne moze pobjeci....

Moze... Kako smo MU ja i Verdandi izbjegle?
Suti bona.. sve ce sudbina ovo da procita, ode ti onda nama prije vremena Lukavo je to, heeee... A i godinama se skrivalo ovdje. Pihh...
  offline NeInteresujeMe
ne vjerujem da je sve vec isplanirano kad se rodis,
ali vjerujem da imas vise puteva kojima mozes ici i da zavisi od toga koji uzmes i da onda ne mozes vise skrenuti ni lijevo ni desno, a nazad nikako...
  offline removed_user
[quote=561655]

A ko ti je osobine odredio da bi po svojim osobinama krojio nebi li hodao (odredjenim) putem.. Ajde bre, razmislite malo dublje
  offline removed_user
Vjerujem...
To je kao kad majka pri kupovini kcerkici da pravo da se odluci za jednu, od tri haljinice koje je majka u mogucnosti kupiti.
Tako to gledam..
  offline removed_user
ii da ..ako smo vec na sekciji "Ljubav" ..a rijec je o sudbini..onda bi da dodam, da se od SUDBINE pobjesti ne moze!
  offline removed_user
I da, administratori, ovo je tema filozofije pa bih vas zamolio da je tamo i premestite kako bi ovo sveto mesto bilo lepse za sve nas
  offline removed_user
[quote=1745487]

Hajde ti mi t
  offline removed_user
bravo momci. Aferim. na ovu temu neću napisati više ništa jer se bojim F I T N E (Smutnja) ............................Ellhamdulilah!
  offline removed_user
This post has been removed.
  offline removed_user
u jedno sam sigurna..da sve sto se desi ima svoj razlog. Eh, sad..dal je to tako trebalo biti, dal je sudbina il ne??!! ..krojimo je sami valjda..ali ono sto treba da bude, kako god da krojimo..ono ce se desiti! ! !