Loading...

Created 25 Dec. 2007
By removed_user
Kafic.net forum Relacije Ljubav proslost prepreka????

offline removed_user
kako cure glegaju na muskarce koji imaju burnu proslost, mislim ako sjedili u zatvoru, bili kriminalci itd al sad okrenuli zivot??
  offline Exotic_Mistique
[quote=782399]

Nije predpostavke. Narod je vec dozivito takve. I to bas psiholozi koji su lijecili takve.

Psiholozi i terapeuti kazu da se takvi smire jedno vrijeme i poslije opet. Tako da Je TO VRLO TESKO.
  offline Exotic_Mistique
Poslusajte ovu pjesmu od moje fa
  offline XenCi
e blago tebi, oko svake teme treba procitat "jednu knjigu" i covjek
  offline removed_user
proslos ostaje iza nas jedno je bitno buducnost ako je ima a svak zasluzuje novu priliku bez obzira na sve ljudski je prastat
  offline mustasha
This post has been removed.
  online El_Fatih
što sam ti i ja staromodan mojaVenia. Nebij ni ja s osobama koje imaju sumLJivu prošlost. nešto su mi. ko je jednom, nije rečemo da neće opet? Ono kažu, svakom
treba dati novu priliku, i treba ali ne s JA!
  online El_Fatih
neznam n sam, ali mi nekao uvijek na um pada ona narodna "što mačka rodi, to miša lovi".......................
  offline E_mumin
Djevojke vole kad si u centru paznje i kad si na glasu....samo da nisi ono ni zasto pa makar i bio kriminalac hehehe.....
Misim da to vecina dejvojaka voli samo ako nisi bio u zatvoru osudjen za silovanje....jer djevojke vole da budu s momcima koji su face i koji su vec taj zatvro prosli......
To je neko moje misljenje....

Kad ti neko kaze da si jadan i da nisi ni zasto i da se ne svidjas ni jednoj djevojci onda znaj da te ni jedna nece.....ali kad ti neko kaze da si faca i da si zbog neceg bio u zatvoru
onda vjeruj da djevojke to vole osjecaju se sigurnije pored tekvih osoba ako su oni bili radi drugih razloga u zatvoru osim za silovanje......
  offline removed_user
[quote=1858226]

Et ja...ti znaš kako je lako se prestati kriminalom bavit.......eee....onaj ko počne....nećetek tako prestat
  offline oro_ja_njivu
[quote=1858239]

Izace jednog dana valjda. Ili kriminalne zene odradjuju samo kvalitetne kriminale koji ih kostaju dozivotno?
Volio bih ja upoznati jednu takvu
  offline E_mumin
hehehehe.....bas smijesno svaka cast za to el fatih sve usijek idu sa cobanima stvarno je tako jer djevojke ne znaju sta je dobro to je naucno dokazano ehehehe