Loading...
removed_user 14 Albania
Created 25 Dec. 2007
By removed_user
Kafic.net forum » Relacije » Ljubav
removed_user 14 Albania
kako cure glegaju na muskarce koji imaju burnu proslost, mislim ako sjedili u zatvoru, bili kriminalci itd al sad okrenuli zivot??
Exotic_Mistique 63 South Sudan Karma: 1679
[quote=782399]

Nije predpostavke. Narod je vec dozivito takve. I to bas psiholozi koji su lijecili takve.

Psiholozi i terapeuti kazu da se takvi smire jedno vrijeme i poslije opet. Tako da Je TO VRLO TESKO.
Exotic_Mistique 63 South Sudan Karma: 1679
Poslusajte ovu pjesmu od moje fa
XenCi 42 Austria Karma: 1634
e blago tebi, oko svake teme treba procitat "jednu knjigu" i covjek
removed_user 14 Albania
proslos ostaje iza nas jedno je bitno buducnost ako je ima a svak zasluzuje novu priliku bez obzira na sve ljudski je prastat
mustasha 25 Hungary This post has been removed.
El_Fatih 34 Afghanistan Karma: 1603
što sam ti i ja staromodan mojaVenia. Nebij ni ja s osobama koje imaju sumLJivu prošlost. nešto su mi. ko je jednom, nije rečemo da neće opet? Ono kažu, svakom
treba dati novu priliku, i treba ali ne s JA!
El_Fatih 34 Afghanistan Karma: 1603
neznam n sam, ali mi nekao uvijek na um pada ona narodna "što mačka rodi, to miša lovi".......................
E_mumin 28 Switzerland Karma: 590
Djevojke vole kad si u centru paznje i kad si na glasu....samo da nisi ono ni zasto pa makar i bio kriminalac hehehe.....
Misim da to vecina dejvojaka voli samo ako nisi bio u zatvoru osudjen za silovanje....jer djevojke vole da budu s momcima koji su face i koji su vec taj zatvro prosli......
To je neko moje misljenje....

Kad ti neko kaze da si jadan i da nisi ni zasto i da se ne svidjas ni jednoj djevojci onda znaj da te ni jedna nece.....ali kad ti neko kaze da si faca i da si zbog neceg bio u zatvoru
onda vjeruj da djevojke to vole osjecaju se sigurnije pored tekvih osoba ako su oni bili radi drugih razloga u zatvoru osim za silovanje......
removed_user 14 Albania
[quote=1858226]

Et ja...ti znaš kako je lako se prestati kriminalom bavit.......eee....onaj ko počne....nećetek tako prestat
oro_ja_njivu 2014 Netherlands Karma: 728
[quote=1858239]

Izace jednog dana valjda. Ili kriminalne zene odradjuju samo kvalitetne kriminale koji ih kostaju dozivotno?
Volio bih ja upoznati jednu takvu
E_mumin 28 Switzerland Karma: 590
hehehehe.....bas smijesno svaka cast za to el fatih sve usijek idu sa cobanima stvarno je tako jer djevojke ne znaju sta je dobro to je naucno dokazano ehehehe

You have to login to be able to post comments