Loading...
removed_user 14 Albania
Created 31 Mar. 2012
By removed_user
Kafic.net forum » Relacije » Ljubav
Alen 24 Canada Karma: 837
Vip
Forum guru
Cudos za temu Lilo!
Ja nikada nisam zaboravio niti potisnuo tog klinca jer on je dio mene kao i ja njega on je tu uvjek da mene i moju okolinu razveseli sa najobicnijim sitnicama. Ja samo uskocim kada je vrijeme za “odrasle stvari”.
Navesti cu par primjera ali mojne slucajno da me zovete djetinjastim! Na to sam alergican hehe.
On i dalje gleda simpsonove,cita bajke ( doduse ove su malo realnije ali on i dalje uziva u njima jednako). Najede se Mikado cokolade ( cokolade sa rizom od ni manje ni vise nego 300 grama, to mu je najdraza cokolada na svijetu jer mu je doticnu mama kupovala svaki put kada bi dobio peticu u skoli i to su jedine cokolade koje mali Alen nije dijelio sa okolinom), jaffe biskvita, gumenih meda( haribo naravno), bombonjera (ali samo ako imaju alkohola) jedina razlika je da sada slabo kada pretjera sa njima sto nije lose, sada ima apetita kada dodje vrijeme da rucka ili vecera i ne boli ga stomo hehe.
Mali Alen i dalje igra igrice samo sto to radi sada rijedje jer veliki Alen nema toliko slobodnog vremena.Sada umjesto “smaranja” u skoli ima smaranje na poslu i to mu navodono crpi puno energije i umori ga psihicki ( hej vidite vi kolika je to lijenstina!) tako da nema prilike da u potpunosti udovolji malome Alenu, zamislite jos, kakav je razlog nasao samo …pojavila se neka cura i sada veliki Alen provodi puno vremena sa njom, ona ni fudbala ne zna igrati!! Kako moze da se druzi sa njom…ccc!!No mali Alen je i dalje sretan jer je praistorijsku Sega Mega Drive 2 zbog koje sada nosi cvike ( kablo od dzojstika je bilo nehumano kratko tako da sam morao biti pola metra od tv-a) zamjenio sa PS3 i tu i tamo ostane do kasno uzivajuci u napredku tehnologije , mada ga sada veliki Alen ‘mjesto mame blagim tonom podsjeti da mu je odavno proslo vrijeme za spavanje.
Ponestaje mi slova..
Alen 24 Canada This post has been removed.
Vip
Forum guru
Kada ode u park sa bajkom i sada , kao i prije zivi za trenutke kada ce pronaci ravnicu da se zaleti sto brze , pusti volan i ruke u zrak-to mu je stvaralo nekakav neobican osjecaj kao da klizi, osjeti vjetar kako ga mazi kroz kosu i uvjek mu izmami osmjeh.
Zivot je pravo cudo, sjecam se da su me puno puta stariji pitali sta bi ja htjeo da budem kada porastem a ja sam iz dana u dan mjenjao misljenje hehe.
Kao zdravo i ( jako ) mastovito dijete nijedna realna profesija na ovom svijetu me nije zanimala, nije bila dovoljno uzbudljiva ili cak predvidljiva to je variralo sa raspolozenjem ili pak kolicinom unesenog secera u organizam hehe.
Jedno od prvih "zanimanja" mi je bilo da budem mocni rendzer ili ti Power Ranger , tacnije Billy plavi mocni rendzer, sjecam se da sam kao mali bio jako razocaran kada su poceli na kraju epizoda prikazivati "bloopers" ne znam kako da ovo prevedem jednom rijecju ali to se odnosi na greske{ glumaca (vecinom komicne)} pri snimanju svake od epizoda.
Tako da sam bio razocaran na pocetku jer su sami glumci pokazivali svoju pravu prirodu a ne osobu koju trebali da glume. Mada stvarno nisam imao razloga da budem razocaran jer odgovor je uvjek bio tu samo ja sam mislio ( ubijedjen od stane drustva i drustvenih standarda) da mi treba vise ali stvarno ne treba.
To je potvrdio meni jedan meni toliko bitan dokumentarac, zvao se Nikola Tesla - gospodar munja. Ja sam isao u skolu koja je nazvana po Tesli i sjecam se njegove slike, jer sam ju vidjao svakodnevno.To je slika koja je nama dobro poznata, mladi ciko sjedi negdje i naslonio je glavu u na dnesnu ruku i vidi se da je u dubokim mislima-okupiran svojim eksperimentima.No film tu nije stao, jedna od zadnjih slika koja je mene jako potresla je od njega samog i starog , u ocima mu je samo tuga boravila.Bez obzira na njegov veliki doprinos ovom drustvu on je bio sam i tuzan.Tada je mali Alen znao sta hoce da bude kada poraste.
Ponestaje mi slova Opet..
Vip
Forum guru
Aleni su u njihovom kratkom boravku na ovoj planeti skontali da mi ljudi imamo samo dvije funkcije u zivotu.Prva bi bila da Volimo a druga je da budemo Voljeni.
Nista drugo nije toliko vazno i drago mi je da to znamO!
Da podvucem Alen je jako sretan sa velikim Alenom i obrnuto i vesele se budnocnosti i izazovima jer ce se sa njima susresti zajedno , rame uz rame
c_v_r_l_e 28 Bosnia and Herzegovina Karma: 500
mali Alene reci "velkom" Alenu da potrazi strucnu psiholosku pomoc..inace ti ode helac.
danka 32 Cocos Islands Karma: 500
...uzivala citajuci....
(Alen - @ 08 May. 2012)
Aleni su u njihovom kratkom boravku na ovoj planeti skontali da mi ljudi imamo samo dvije funkcije u zivotu.Prva bi bila da Volimo a druga je da budemo Voljeni.
Nista drugo nije toliko vazno i drago mi je da to znamO!
Da podvucem Alen je jako sretan sa velikim Alenom i obrnuto i vesele se budnocnosti i izazovima jer ce se sa njima susresti zajedno , rame uz rame
Vip
Forum guru
(c_v_r_l_e - @ 09 May. 2012)
mali Alene reci "velkom" Alenu da potrazi strucnu psiholosku pomoc..inace ti ode helac.

Tvoj savjet ja uvazavam i cim mi se pruzi prilika ja cu skoknuti do cika psihologa na kratki razgovor tebi za ljubav , samo zelim da te napomenem da se tema ne radi o meni, niti o tvome misljenju/zakljucima o mojim upisima.Konstruktivnu kritiku uvazavam ali tvoj upis nema ni zrno konstruktivne kritike . Koliko sam primjetio ti nisi iznjela svoje misljenje na temu?Ipak odvojila si vrijeme da se obratis meni tako direktno.Brat bratu, neko od nas dvoje je zreo za psihologa ..
(danka - @ 09 May. 2012)
...uzivala citajuci....

Hvala puno!
Iskreno, bas sam uzivao u sjecanjima iz djetinjstva!
TheSvetica 39 Hungary Karma: 691
(Alen - @ 08 May. 2012)
Cudos za temu Lilo!
Ja nikada nisam zaboravio niti potisnuo tog klinca jer on je dio mene kao i ja njega on je tu uvjek da mene i moju okolinu razveseli sa najobicnijim sitnicama. Ja samo uskocim kada je vrijeme za “odrasle stvari”.
Navesti cu par primjera ali mojne slucajno da me zovete djetinjastim! Na to sam alergican hehe.
On i dalje gleda simpsonove,cita bajke ( doduse ove su malo realnije ali on i dalje uziva u njima jednako). Najede se Mikado cokolade ( cokolade sa rizom od ni manje ni vise nego 300 grama, to mu je najdraza cokolada na svijetu jer mu je doticnu mama kupovala svaki put kada bi dobio peticu u skoli i to su jedine cokolade koje mali Alen nije dijelio sa okolinom), jaffe biskvita, gumenih meda( haribo naravno), bombonjera (ali samo ako imaju alkohola) jedina razlika je da sada slabo kada pretjera sa njima sto nije lose, sada ima apetita kada dodje vrijeme da rucka ili vecera i ne boli ga stomo hehe.
Mali Alen i dalje igra igrice samo sto to radi sada rijedje jer veliki Alen nema toliko slobodnog vremena.Sada umjesto “smaranja” u skoli ima smaranje na poslu i to mu navodono crpi puno energije i umori ga psihicki ( hej vidite vi kolika je to lijenstina!) tako da nema prilike da u potpunosti udovolji malome Alenu, zamislite jos, kakav je razlog nasao samo …pojavila se neka cura i sada veliki Alen provodi puno vremena sa njom, ona ni fudbala ne zna igrati!! Kako moze da se druzi sa njom…ccc!!No mali Alen je i dalje sretan jer je praistorijsku Sega Mega Drive 2 zbog koje sada nosi cvike ( kablo od dzojstika je bilo nehumano kratko tako da sam morao biti pola metra od tv-a) zamjenio sa PS3 i tu i tamo ostane do kasno uzivajuci u napredku tehnologije , mada ga sada veliki Alen ‘mjesto mame blagim tonom podsjeti da mu je odavno proslo vrijeme za spavanje.
Ponestaje mi slova..

podsjetio si me na puno toga na cemu i ja zaglavim ko nekad malo djete ... slatkisi tu se nista nije promjenilo i sad pojedem cokoladu komplet, cim je otvorim ... sjecam se i sege al je mene ubio resident evil na ps 1 ili 2 , bila sam po 2 dana budna i cesto izledala gore nego svi oni zombis sto su bili u igri ps mi je bio bolest godinama , sjecam se jos tekken i edi , sa njim sam ih sve lomila i bilo je tih igara puno sto sam stvarno provodila dane i noci igrajuci i sad kad vidim dzojstik zasrbe me prsti al sam se odlucila da ne kupujem nista , mada se ponekad pitam jel bi bilo pametnije igrat ps il pametovat ovde na kaficu kad je izaso call of duty black ops vodila sam malo zescu borbu sama sa sobom da ne bi opet zaglavila ko prije ...
reko si da trcis po travi , ja uletim u svaku baru sto je vidim obavezno kad idem u bosnu stanem u jednom selu u austriji i uletim u potok u sandalama
ima puno tih stvari sto sam zadrzala iz djetinjstva ali moram priznat da se vec dugo godina ne penjem na drvece strah me da me grane nece drzat ko prije
zanimljiv40 2014 Karma: 500
sejdo a dje je taj potok u austriji dje peres .....sandale
TheSvetica 39 Hungary Karma: 691
(zanimljiv40 - @ 10 May. 2012)
sejdo a dje je taj potok u austriji dje peres .....sandale

u Altenmarkt
chicken_dzoja 25 China Karma: 608
Za ovo mogu i esej napisat
DARK_PRECIOUS 2014 United Kingdom Karma: 500
reklo bi.......ti si gora bolan nego ja
dadonibhf 34 Germany Karma: 500
(TheSvetica - @ 31 Mar. 2012)

nisam uopste. bila sam veoma stidno djete i jedno vrijeme sam htjela, kad odrastem da budem casna sestra mami je trebalo dugo vremena da mi objasni da to komotno mogu zaboravit ... nikad nisam razumila zasto postoje vjere ako je jedan bog... doduse to i danas ne razumijem bas

steta sto nisi
removed_user 14 Albania
pogresnoj se zahvaljujete za izmisljanje teme... ipak hvala... temu sam vidjela kod nase jele... sad ne znam jel je ona izmislila il je i ona odnekle uzela... al haj, bar sam uzela svoje rijeci za nju... moram vam se i na komntarima zahvaliti... zanimljivi su za citati... pogotovo ovi duzi...
KoKuZ 33 Germany Karma: 560
Pitao bi se sta bi dao da si na mom Mjestu ?

You have to login to be able to post comments