Loading...
removed_user 14 Albania
Created 23 Dec. 2007
By removed_user
Kafic.net forum » Relacije » Raja iz vaseg kraja
removed_user 14 Albania
(removed_user - @ 19 Oct. 2007)

moj brat se nije samo jednom zenio 96 i sa snahom je do sada i obavio je hadzdz prije 4 godine,volio on svoju zenu

e onda sam polupala loncice otisla sam na barucice mozda nemoj mi zamjeriti.desi se to u tracu...duboko se izvinjavam na laznim informacijama..
removed_user 14 Albania

e onda sam polupala loncice otisla sam na barucice mozda nemoj mi zamjeriti.desi se to u tracu...duboko se izvinjavam na laznim informacijama..

ma ok je ba

znam nasu mahalu,al bas stavarno treba da se iskupljamo pa da smo na kraj svjeta i nije tako crno ovdje bilo je svasta ali vremena su se promjenila ili sam se ja ovdje sazivio
lihmo 14 India Karma: 709
bio sam sa cacom sad u augustu dole .....a joj cace hehehhehe SMEKER po stare dane heheheheh ........samo zadire u ove mladjane konobarice hehehe
removed_user 14 Albania
[quote=651664]
hajde de kako kazes ti vjerujem ti na rjec
removed_user 14 Albania
[quote=651676]

ma i ja se pitam nema nikoga nesto mi cudno ma ima ovdje more riba a i pokoja ajkula izleti tako da su mozda zauzeti silnim pecanjem hahaha u slatkorjecnim vodama...
removed_user 14 Albania
U ribara mokre gace.....nema ni riba kud nadjoste ajkule,lihmo sta ce ko ovdje kad vas dvoje imate to je ko da vas 12 ima odmah,meda za 8 vrjedi,a ti lihmo haman za 4 haha zensko je zensko....
ma selma moj ako zmija otrovnica ...............zna gdje se komarci na GUCEVU .............HAHAHHAHAHAHHA
dok je nas dvoga ima ovaj forum i da egzistira jelde enesa
removed_user 14 Albania
(lihmo - @ 19 Oct. 2007)
ma selma moj ako zmija otrovnica ...............zna gdje se komarci na GUCEVU .............HAHAHHAHAHAHHA
dok je nas dvoga ima ovaj forum i da egzistira jelde enesa

gdje ces me u zmije otrovince hajd kobre i nekako al zmijeeee,amn ovaj narod iz zvornika izgleda zaglavio na kaficu ima moreeeeeeeee ribaaaaaaaaaaaaaaaaa ,jao nema nijednog morskog psa...
removed_user 14 Albania
Ma ostavit ga ovdje u sarajevu jedno godinu ,ja mislim da bi za koju godinu pola sarajlija ovih malih na njega licilo ......

[quote=651732]
removed_user 14 Albania
Ma ostavit ga ovdje u sarajevu jedno godinu ,ja mislim da bi za koju godinu pola sarajlija ovih malih na njega licilo ......

kao kinezi mislis hahahahahahah lihmoooooooooooooooo ode ti u kobilice i ravno iz kobilica pa u sarajevo postade i kinez hahahaha
removed_user 14 Albania
Koga to mislis u vrbak haha..radi radi evo ga iza vrata spreman,nikad neznas kad moze zatrebati...

[quote=651842]

Vidi mime,jasta je mimo neg zima vakat i zimi,fino vidjeti nekog poznatog ovdje ......
[quote=651725]

ima ovdje na kaficu jedna cura iz zvornika,ima nik AJKULA ,ja je "navraco" da dodje ovdje pa eto haamn nije dolazila ....mala je bogata sa ..........nenormalno
ma ko nasa zvornicna
hahahaha neznas ti mene jos hahahha u valuti zvanoj hm hm hahahha da nelajem sad hahaaha
u valuti zvanoj "PRSA"
ma nekad zivjela u zgradi gdje je borovo bilo....sad je cuo sam negdje preko okeana
za neupucene ....moja prva ljubav
removed_user 14 Albania
[quote=652644]

we selam zimbo na to pitanje ce ti odgovoriti mr kliker,on boravi u zvorniku.pa valjda ce znati tocan broj nasih zvornicana??ili tebe mozda interesuje broj njihovih takozvanih novih zvornicana???
removed_user 14 Albania
[quote=652171]

pa slusalo se u to doba bebek i selma selma putuj selmaaaaaa i molim te ne naginji se kroz prozor....ala s
removed_user 14 Albania This post has been removed.
removed_user 14 Albania
pa ima nas masallah a sada brojcano,hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm,tesko je reci ali mogu provjeriti tu informaciju ali od prile nekih 150-200 PORODICa
removed_user 14 Albania
hilmo.. evo me na diskusijama - to hoces i ovdje da me peglas??

hexi - otac mi zna tvoje dobro tvoj otac ima brata u italiji i moj stari se cuje sa njim ponekad
Hexia 35 Denmark Karma: 715
[quote=653340]

GDJE CES TO LIHME PITATI PISE TI SAM DA IH PERUTA U PREVODU GRIJE SE DOBRO jASTA JE NEGO ZIMA UJUTRU MRAZ PO DANU TI VJETAR PRAVI VRIZ BRRR

You have to login to be able to post comments