Loading...
Japanac 31 Bosnia and Herzegovina
Created 06 Jul. 2007
By Japanac
Kafic.net forum » Relacije » Seks
removed_user 14 Albania
ahaM.. pa šta znam, mislio sam da vremenom analni otvor se razradi tj raširi.. što znači vremenom klizii

a sad mi je malo muka (fuj)
removed_user 14 Albania
eto sta je tu je nista neznaju a sve znaju uuuffff bas bezveze....(hihi)..samo toliko od mene nemam vise komentara o ovoj temi.!!!!!
Japanac 31 Bosnia and Herzegovina Author
Admin
Forum guru
[quote=662405]

ali ipak nisi mogla da odolis naslovu i da ne ostavis komentar na temu ;P

odmah dobijam utisak da ti tema i nije bas toliko "uzasna"
eternal_love 32 Bosnia and Herzegovina Karma: 500
[quote=663230]

bas lijepo... steta sto nisi ti 5% mogao doci ti da ih povalis... zalosno je kada vidim kako neki muskarci mogu biti glupi...
Erno 26 Norway Karma: 578
[quote=663274]

pa naravno da svak svoje misljene ima. kad pricam istinu. Onda se ne smijem aa kad se smijem onda je samo za salu
removed_user 14 Albania
ma cemerni i jadni..

ajde pomozite mami ..ocisti ..kuhinju ili wc..nemoj te ovdje nikom mozak pumpati..

jojj sta bi dala da se ja ovdje na kafic.net jedan dan pitam..pa vaki debili i perverzni stvorovi bi letili..ko sline..
removed_user 14 Albania
ma vole .......................ne znam za nase sa balkana ali amerikanke pucaju na to pravo .....ja licno nisam za to .....jer ako mozes zenu u guzu ...pa mozes onda komotno i muskarca naguziti ......
removed_user 14 Albania
japanac ovo ti je najbolja tema do sada...
a najbolje je kad joj uvalis u guzu a ona taj dan jela pasulja...pa kad ga izvadis a ono na njemu ljuspice od istog...
removed_user 14 Albania
[quote=664238]

Ma nije to.. nego samo se pitam.. kako je moguce da se ovoliko pise oko jedne obicne stvari.. a sto se mene tice..
beeez kommentara
Hotrod_Zigu 28 Afghanistan Karma: 562
[quote=664309]

ma hajd ti malo ovamo na privatne pa da cujes sta su detalji a i nisi ti vise u cvijetu mladosti penzionerko
tigresse 24 Bosnia and Herzegovina Karma: 555
ma dajte to je vise lici na zivotinjski odnos..pardon i zivotinje vrijeđam ni zivotinje to ne rade pa zasto bi mi...ko li je izmislio tu glupost...
removed_user 14 Albania
cuj to sto su neke pricale da boli mozda bas u toj boli uzivaju mozda im je to fetis neka vrsta SM al ako boli nju jebemu pa onda boli i njega licno ne uzivam da sebi nanosim bol sve je stvar ukusa a o tome se ne rasparavlja
removed_user 14 Albania
(tigresse - @ 28 Oct. 2007)
ma dajte to je vise lici na zivotinjski odnos..pardon i zivotinje vrijeđam ni zivotinje to ne rade pa zasto bi mi...ko li je izmislio tu glupost...

cuj i lizanje je zivotinjsko pa ga i covjek praktikuje ( felatio i conilingus ) jos jedna potvrda darvinove teorije
Exotic_Mistique 63 South Sudan Karma: 537
[quote=701785]

Ko da oni znaju sta pise u Kuranu ili u drugim knjigama.

Da chitaju ne bi postavljali ove teme o ZHENAMA,,,(hihi)(hihi)(hihi)(hihi)
removed_user 14 Albania
ciao lucy, ja mislila dusica me zaboravila hajd ovaj kad obrijem guzu zovem te da mi budes prvi da usisas ove dlacice, nagradit cu te
removed_user 14 Albania
ElaRaa hehehehe. dobro si to napisala. I meni se isto ne sviđa to. Booli i to mi jednostavno ne paše, ružan je osječaj.
Japanac 31 Bosnia and Herzegovina Author
Admin
Forum guru
[quote=706131]

eto onda ga ti meni "metni"... ako mozes

koja je to logika miki... vi ga primate vec stotinama hiljada godina, zasto bi se sada ista mijenjalo?

ima cura koje insistiraju na analnom seksu... cak i
removed_user 14 Albania
guz je stvoren za jednu stvar, a vagina za drugu... samo ne-normalna osoba bi zeljela da ga primi u guz, ili u ovom slucaju muskarci koji su obsesirani mozda cak i pederi?
emilyrose 30 Austria Karma: 500
Pa evo vam jedam onako otvoren odg
Blade 30 Austria Karma: 500
nisam odavno zalazio na diskusije al Japanac svaka cast za temu i jeste legendarna je
sta reci vole li pa bil iko ovdje od nas volio da nas jebe neko u guz ehheheheeheh

You have to login to be able to post comments