Loading...
Dusha_Balkanska 22 Bosnia and Herzegovina
Created 29 Mar. 2008
By Dusha_Balkanska
Kafic.net forum » Razdvojene diskusije » Samo za zenske
Dusha_Balkanska 22 Bosnia and Herzegovina Author
vec neko vrijeme mi se svidja jedan lik a prije njega sam imala vezuu podugu i sad je sve to gotovo uglavnom on zna da se meni svida i ssve alkaoo nezz sta da radi vako nako... sta mislite da li je pametno preci preko svega stisnut i priznat mu da ti se svidja pa gdje puklo da pulo... jednom sam to probala i nebi da se ponovi... streah me hmmm al opet kontam nista ne gubim ja..???

sta bi bilo naj pametnije....

help!!
removed_user 14 Albania
samo napred, vise od ne ti nemoze reci!
removed_user 14 Albania
pa naravno da ništa negubiš,a isto tako nemožeš znati,ako neprobaš pa u akciju naravno...
alma78 36 Slovenia Karma: 598
Pa slobodno mu reci šta i kako , pa češ sama vidjet na čemu si Što da gubiš vrijeme na nekoka Što možda nemisli isto ko i ti.....Ništa ne gubiš samo možeš dobit.....samo kreni i biče sve super.......
removed_user 14 Albania
ma reci mu sta osjecas, jenostavno nemas sta da izgubis... a naprotiv mozes puno dobiti!!!
ja bi rekla da se nadjem u takvoj situaciji
removed_user 14 Albania
ma samo idi direktno i reci mu kako se osjecas...ne valja puno ni cekat....
removed_user 14 Albania
(Dusha_Balkanska - @ 29 Mar. 2008)
vec neko vrijeme mi se svidja jedan lik a prije njega sam imala vezuu podugu i sad je sve to gotovo uglavnom on zna da se meni svida i ssve alkaoo nezz sta da radi vako nako... sta mislite da li je pametno preci preko svega stisnut i priznat mu da ti se svidja pa gdje puklo da pulo... jednom sam to probala i nebi da se ponovi... streah me hmmm al opet kontam nista ne gubim ja..???

help!!

Ako ti se vec bas toliko svidja, onda mu reci Nemas sta izgubiti Bolje je uraditi i znati, nego nista ne uraditi, i mislit, sta bi moglo da bude
hehhh pametno....
removed_user 14 Albania

help!!

nemas sta da izgubis....

i uvjek ovako mislli....
momak koji je kulturan nece nikad reci curi ej makni se ba ili tako nesto ...
nego ce i ako mu se svidas ili ne sa tobom par reci popricati i ako mu se dopadnes onda ce te on opet pozvati

a slatka si tako da ne vjerujem da ces gubiti nego dobiti ono sto zelis da cujes

cmoknem te i sve najbolje...
removed_user 14 Albania
...eeeeee samo budi samouvjerena,i pridji...vise gubis ak ne probas...hihi
(removed_user - @ 29 Mar. 2008)

nemas sta da izgubis....

i uvjek ovako mislli....
momak koji je kulturan nece nikad reci curi ej makni se ba ili tako nesto ...
nego ce i ako mu se svidas ili ne sa tobom par reci popricati i ako mu se dopadnes onda ce te on opet pozvati

a slatka si tako da ne vjerujem da ces gubiti nego dobiti ono sto zelis da cujes

cmoknem te i sve najbolje...

hwalla srecooo

ma nije problem samo u tome sta c eon meni erci neg nezzz ofirno vako nekako izgleda..... ustvari nezz ono bezzvezze zvuci a puno znaciii
removed_user 14 Albania
hehe,i ja ti savjetujem da krenes u akciju jer neces znati ako ne pokusas,a mislim da ces uspjeti.hehe...zelim ti svu srecu u osvajanju...pozz!
removed_user 14 Albania

hwalla srecooo

ma nije problem samo u tome sta c eon meni erci neg nezzz ofirno vako nekako izgleda..... ustvari nezz ono bezzvezze zvuci a puno znaciii

sto vise lupas glavom sve gluplje ti ispada...
ma da je to sasvim nesto normalno....
a mogu ti i reci ako budes cekala na ove danasnje momke kad ce oni tebi prici nacekaces se >>>>pocece siva kosa da izlazi....haha...
samo ti to njemu reciii.......

i bas to mu kazessssssssssssssssssss bezzvezze je al puno znaci hehe

lud je ako kaze da mu se ne dopadas.....

eto macko ti meni javi ako budes imala hrabrosti da mu kazes...da znamo sta je bilo....

sto vise lupas glavom sve gluplje ti ispada...
ma da je to sasvim nesto normalno....
a mogu ti i reci ako budes cekala na ove danasnje momke kad ce oni tebi prici nacekaces se >>>>pocece siva kosa da izlazi....haha...
samo ti to njemu reciii.......

i bas to mu kazessssssssssssssssssss bezzvezze je al puno znaci hehe

lud je ako kaze da mu se ne dopadas.....

eto macko ti meni javi ako budes imala hrabrosti da mu kazes...da znamo sta je bilo....

et vazii budes znala nekad tamo u ponedeljak jer se smao u skoli vidjamo..... heheh hwalla svima....

razmisljas isto kao i ja lako je kad su drugi u pitanju al kad ti trebas uraditi nesta e onda nista nije lako...
hehe,i ja ti savjetujem da krenes u akciju jer neces znati ako ne pokusas,a mislim da ces uspjeti.hehe...zelim ti svu srecu u osvajanju...pozz!

hwalla
removed_user 14 Albania

hwalla

ma nema na cemu duso,stvarno ti zelim da uspijes,jer znam i ja kako je to kad si u nedoumici sta uciniti pa je potreban svaki zlatni savjet...sretno!!!!!!!
al ne fakat nije jednostavnooo prvi put u zivotuu da ja ne mogu da cekam vec moram odma..... hehhh cudna vremena....
removed_user 14 Albania
Ma nema na cemu,potpuno te shvatam jer sam se i ja nasla u nekoliko takvih situacija,neke uspiju a neke ne,to je tako u zivotu...bitno je samo da dobijes finih savjeta i da onda ti sama dobro razmislis i odlucis sta ces uciniti...nas mozes poslusati ali na tebi je da doneses odluku...sretno!!!!
Ma nema na cemu,potpuno te shvatam jer sam se i ja nasla u nekoliko takvih situacija,neke uspiju a neke ne,to je tako u zivotu...bitno je samo da dobijes finih savjeta i da onda ti sama dobro razmislis i odlucis sta ces uciniti...nas mozes poslusati ali na tebi je da doneses odluku...sretno!!!!

hahh¸pa ko nije....
removed_user 14 Albania
heheh ma bolje da pokusas kako kaze daycy kreni u akciju heheh

You have to login to be able to post comments