Loading...
removed_user 14 Albania
Created 24 Aug. 2007
By removed_user
Kafic.net forum » Sport » Motorsport
removed_user 14 Albania
(alen_swe - @ 09 Dec. 2009)
hheheheh dzen16v ma nisam aj slab vozac jarane nego nereskira mi se zivot nesto jer nedo bog da pikne guma ili nesto ode i sto pizdi materni nibog me nebi sastavijo tako da nije mi se igralo vise sa zivotom jer ipak kako god veliak je to brzina a da me uhvati policij pravo bi zavrsijo u zatvoru nekoliko mjeseci zeznuti su svedi ovdje mada ona honda typ _r 2007 godiste moze ici puno vise jedan priajtelj je pojaco svoju za 10 konja i probo je u njemackoj dostigo brzinu 260km/h al neka hvla ja se drzim 120 -130 max 140km/h na autoputuD najsigurnije

pa da sigurnije ali sta ce ti onda takav stroj ako ces ga vozit 120 km/h uzmi nekog dizela i kuluraj a ne stroj pa da ides 120
alen_swe 24 Sweden Karma: 500
e pa jaren sta fali vozit dobro auto sa malo vise konja kad prestizes nekog sad pa sad ga prodes a dizel nikad nisam volijo niti mi se ispat vozat doizel ovdje jer je vel porez a to da vozim 120 e pa jara ovako 10km/h preko kosta kazna 1500kruna to ti je 300 maraka maximalno sto smijes prec preko ogranicenja je 30 km/h i to ti je kazna skro 1000 maraka i ako kilometar predes preko ode vozacka sad pa sad i nije to ko u bosni das mi pare i haj koda nista nije bilo dodi ovamo pa vozi 200km/h na sat pa ces da vidis sta ce da bude kad te zaustave u satvor koji mjesec vozacku gubis na mjestu 1000 maraka kazne i kozna koliko zabrana polaganja '

od mog prijatelja prijatelj imo jednu toyota supra i vozije je po auto putu i 250km/h proso negde rada nije vidijo i helikopter ovi pozvali zaglavijo 3 mjeseca u zatvoru i zabranu polaganja 5 godina

zato ja nesmije vozit puno jer ima previse da izgubim ima vozacke skor sve sto se mogu imat a svi koji zele da voze 150 i vise samo naprijed
removed_user 14 Albania
(alen_swe - @ 09 Dec. 2009)
e pa jaren sta fali vozit dobro auto sa malo vise konja kad prestizes nekog sad pa sad ga prodes a dizel nikad nisam volijo niti mi se ispat vozat doizel ovdje jer je vel porez a to da vozim 120 e pa jara ovako 10km/h preko kosta kazna 1500kruna to ti je 300 maraka maximalno sto smijes prec preko ogranicenja je 30 km/h i to ti je kazna skro 1000 maraka i ako kilometar predes preko ode vozacka sad pa sad i nije to ko u bosni das mi pare i haj koda nista nije bilo dodi ovamo pa vozi 200km/h na sat pa ces da vidis sta ce da bude kad te zaustave u satvor koji mjesec vozacku gubis na mjestu 1000 maraka kazne i kozna koliko zabrana polaganja '

od mog prijatelja prijatelj imo jednu toyota supra i vozije je po auto putu i 250km/h proso negde rada nije vidijo i helikopter ovi pozvali zaglavijo 3 mjeseca u zatvoru i zabranu polaganja 5 godina

zato ja nesmije vozit puno jer ima previse da izgubim ima vozacke skor sve sto se mogu imat a svi koji zele da voze 150 i vise samo naprijed

E kume da ti kazem dodi u bosnu sada pa ponudi pare pajkanu pa kada zaglavis koji mjesec zatvora radi korukcije ( moglo je nekada , sada nije tako sada ja npr imam 2500 maraka kazne i 6 mjeseci zabrane upravljanjem vozilom znaci da nije tako kako pricas vec skroz obrnuto
alen_swe 24 Sweden Karma: 500
aha znaci sd su zakon okrenu pa i vrijeme je bilo jarane znam da je tako bilo kad sam ja dolazijo dole prosle godine al nema veze
XxXBugSDXxX 63 Germany Karma: 633
(chilalokenge - @ 25 Jun. 2009)
vozio sam 240 ali kratko na relaciji turbe donji vakuf (tralala) haha

ma gdje ba ? ,, ma daajj (hihi)

Niz Komar ne mozes voziti zbog krivina i loseg puta 120 / h sve i da nema onih slepera rudnika uglja Gornji Vakuf
removed_user 14 Albania
(alen_swe - @ 10 Dec. 2009)
aha znaci sd su zakon okrenu pa i vrijeme je bilo jarane znam da je tako bilo kad sam ja dolazijo dole prosle godine al nema veze

druze vjeruj i u bosni se zna ko pije ko placa sluzba je sluzba a druzba druzba
removed_user 14 Albania
(XxXBugSDXxX - @ 11 Dec. 2009)

ma gdje ba ? ,, ma daajj (hihi)

Niz Komar ne mozes voziti zbog krivina i loseg puta 120 / h sve i da nema onih slepera rudnika uglja Gornji Vakuf

izvini druze ali mozda je momak letio avionom a onom cestom 240 ma da je sve pravac ne moze od kamijona neki dan sam prolazio tu nemoze iznad 140 da te krivina ili kamion ne doceka daj puti te suplje
TheSvetica 39 Hungary Karma: 691
(removed_user - @ 20 Dec. 2009)

izvini druze ali mozda je momak letio avionom a onom cestom 240 ma da je sve pravac ne moze od kamijona neki dan sam prolazio tu nemoze iznad 140 da te krivina ili kamion ne doceka daj puti te suplje

sta ti hoces to da kazes , da ti tvoj golf moze i 140 na sat
removed_user 14 Albania
(TheSvetica - @ 20 Dec. 2009)

sta ti hoces to da kazes , da ti tvoj golf moze i 140 na sat

mani se ti mog golfa molim te ..... a naravno ko nevjeruje nek sjede pa da vidimo
dragan_che_91 22 Bosnia and Herzegovina Karma: 500
joj evo upravo sam sa Merdzom iso 140... plovi...
removed_user 14 Albania
vozijo sam bugojno prema donji vakuf 220 bjezo od murije a kroz prusac mi je high score 170 sa bmw-om
barca_forever 31 Austria Karma: 582
a ja shumahera u PM, sta je ovo neka tema, ajmo ko ce vishe slagati
removed_user 14 Albania
Je li ovo tema za napumpavanje i kur*enje ko ima brze auto ?

Aj sad otvorite temu - "Koliku kaznu ste platili zbog brze voznje"

Ja sam vozila na autoputu Zagreb 269 km / h i trkala sam se policajcem.. onda me samo presao i napisao "Pratite nas, policija ".. kad sam udarila u to auto, probudila sam se
removed_user 14 Albania
(removed_user - @ 28 Aug. 2007)
kurcite se sa brzinom a nerazmisljate kake posljedice mozete izvuc, ubit sam sebe i nekako al mozda oca il majku koji imaju djecu.
Ako hocete kik onda gutajte LSD il smrcte Kokain, to bi vam bilo pametnije

e i ti ha znas usrati cuj bolje bijelo nego brza voznja ...ohladi malo
removed_user 14 Albania
sad kad sam na godisnjem bijo pa negde oko 160km/h autoputem jebiga nisam smije vise zbog policije a i tesko auto preko 2 tone hahaha ako se zaljulja nece ga ni bog zaustaviti

You have to login to be able to post comments