Loading...
tigrasta_plavka 26 Bosnia and Herzegovina
Created 01 Mar. 2012
By tigrasta_plavka
Kafic.net forum » Razdvojene diskusije » Samo za zenske
removed_user 14 Albania
[quote=1874076]

Ja imam kontakta sa cak tri takva slucaja... Jedni ovdje blizu, komsije, druga dva bracna para u svici... I isto tako ni da spomenu takvo nesto...
TheSvetica 39 Hungary Karma: 1651
Ja imam prijateljicu turkinju udata za iranca, jedan joj brat ozenjen rumunkom , jedan je peder pa ce mo vidjet , a jedan se drogira umrijet ce prije neg sto se ozeni ....
ali sin od njenog amidze je moro ozenit cerku od njene tetke ... znaci bliznja familija , imaju jedno djete nesposobno i drugo normalno ...on je zivio jednostavno predugo u njemackoj i prico mi je jednom da je to za njega nenormalno da spava s rodicom ... sad su se razisli , on je ostavio, ali ona i dalje zivi kod njegove mame , zato sto je ona izabrala ....
tako da se ne moze definitivno reci jeli to obicaj ili nije , zavisi od roditelja i kako su te odgajali ...
removed_user 14 Albania
(TheSvetica - @ 05 Mar. 2012)
Ja imam prijateljicu turkinju udata za iranca, jedan joj brat ozenjen rumunkom , jedan je peder pa ce mo vidjet , a jedan se drogira umrijet ce prije neg sto se ozeni ....
ali sin od njenog amidze je moro ozenit cerku od njene tetke ... znaci bliznja familija , imaju jedno djete nesposobno i drugo normalno ...on je zivio jednostavno predugo u njemackoj i prico mi je jednom da je to za njega nenormalno da spava s rodicom ... sad su se razisli , on je ostavio, ali ona i dalje zivi kod njegove mame , zato sto je ona izabrala ....
tako da se ne moze definitivno reci jeli to obicaj ili nije , zavisi od roditelja i kako su te odgajali ...

Vala i u tebe cijeli RE-MIX u prici !
Sl
removed_user 14 Albania
[quote=1874452]

Kao prvo ko sam ja da sudim tu?
Al pokusat cu na neki nacin da ti pojasnim neke stvari, kako ne bih
TheSvetica 39 Hungary Karma: 1651
knjiga sto je napisala ona engleskinja ? 5 cerki itd.?

i znam ja sta je ponos , i u svjetu ... ali u vezi s tim , to za mene nije ponos
(removed_user - @ 10 Mar. 2012)

Kao prvo ko sam ja da sudim tu?
Al pokusat cu na neki nacin da ti pojasnim neke stvari, kako ne bih

You have to login to be able to post comments