Loading...

Created 01 Mar. 2012
By tigrasta_plavka
Kafic.net forum Razdvojene diskusije Samo za zenske turcini i njihovi obicaji

offline removed_user
[quote=1874076]

Ja imam kontakta sa cak tri takva slucaja... Jedni ovdje blizu, komsije, druga dva bracna para u svici... I isto tako ni da spomenu takvo nesto...
  online NeInteresujeMe
Ja imam prijateljicu turkinju udata za iranca, jedan joj brat ozenjen rumunkom , jedan je peder pa ce mo vidjet , a jedan se drogira umrijet ce prije neg sto se ozeni ....
ali sin od njenog amidze je moro ozenit cerku od njene tetke ... znaci bliznja familija , imaju jedno djete nesposobno i drugo normalno ...on je zivio jednostavno predugo u njemackoj i prico mi je jednom da je to za njega nenormalno da spava s rodicom ... sad su se razisli , on je ostavio, ali ona i dalje zivi kod njegove mame , zato sto je ona izabrala ....
tako da se ne moze definitivno reci jeli to obicaj ili nije , zavisi od roditelja i kako su te odgajali ...
  offline removed_user
(NeInteresujeMe - @ 05 Mar. 2012)
Ja imam prijateljicu turkinju udata za iranca, jedan joj brat ozenjen rumunkom , jedan je peder pa ce mo vidjet , a jedan se drogira umrijet ce prije neg sto se ozeni ....
ali sin od njenog amidze je moro ozenit cerku od njene tetke ... znaci bliznja familija , imaju jedno djete nesposobno i drugo normalno ...on je zivio jednostavno predugo u njemackoj i prico mi je jednom da je to za njega nenormalno da spava s rodicom ... sad su se razisli , on je ostavio, ali ona i dalje zivi kod njegove mame , zato sto je ona izabrala ....
tako da se ne moze definitivno reci jeli to obicaj ili nije , zavisi od roditelja i kako su te odgajali ...

Vala i u tebe cijeli RE-MIX u prici !
Sl
  offline removed_user
[quote=1874452]

Kao prvo ko sam ja da sudim tu?
Al pokusat cu na neki nacin da ti pojasnim neke stvari, kako ne bih
  online NeInteresujeMe
knjiga sto je napisala ona engleskinja ? 5 cerki itd.?

i znam ja sta je ponos , i u svjetu ... ali u vezi s tim , to za mene nije ponos
(removed_user - @ 10 Mar. 2012)

Kao prvo ko sam ja da sudim tu?
Al pokusat cu na neki nacin da ti pojasnim neke stvari, kako ne bih