Loading...
removed_user 14 Albania
Created 23 Mar. 2012
By removed_user
Kafic.net forum » Relacije » Ljubav
removed_user 14 Albania
Nijedna žena nije toliko skupa da je ne bi mogao iskrenom ljubavi kupiti.
Ali ni toliko jeftina da se proda za šaku laži.
removed_user 14 Albania
Najezila sam se !!
removed_user 14 Albania
To kume
removed_user 14 Albania
priznaj da sam ti bio inspiracija ?
dadonibhf 34 Germany Karma: 500
ma u lazi su kratke noge,to oni sminkeri pocnu petljat ali budu provaljeni jako brzo.....
sta imam od laganja?!istina je zakon ma kakva god bila...jel covjek mozda dok je mladji i tinejdjer baci koju bombual sa godinama i iskustvom nema potrebe poslje...
jel ako sta zelis sa djevojkom onda od starta istina i samo istinaaa...
a lazove ne voli ni crna zemlja a kamoli djevojke ,ili zene
El_Fatih 34 Afghanistan Karma: 551
Vip
e moj plavi kako griješiš. pa žene za lažima vehnu! ženska pamet je to. žene se ušima zaljubljuju, ne srcem il pameću. zapmti, možda ti bude trebalo!!!!!!!!!!!!!
(El_Fatih - @ 24 Mar. 2012)
e moj plavi kako griješiš. pa žene za lažima vehnu! ženska pamet je to. žene se ušima zaljubljuju, ne srcem il pameću. zapmti, možda ti bude trebalo!!!!!!!!!!!!!

ma ti si ziva legenda
Niobe 29 Guinea-Bissau Karma: 500

Žene NE vole lažove.
Vip
uvijek mi moraš udarit.....hehhehehheh. ne govorim 100 posto, ali da su "blesavije" za lažovima, to stoji!!!!!!!!!!!!!!!!!! vijek postoje izuzeci, ali izuzeci potvrđuju............
(Niobe - @ 24 Mar. 2012)

Žene NE vole lažove.

pa napisah jaa..ni crna zemlja ih nece
removed_user 14 Albania
Zene ne vole lazove vec muskarce, koji su pravi muskarci. Sto znaci, da zive zdrav i ispunjen zivot, da imaju ciljeve u zivotu i da znaju sta zele. Sminkere, petljanje... padaju na to zenske... plitke i nezrele...
TheSvetica 39 Hungary Karma: 691
al glavni su mi oni sto misle da ce nesto bit bolje kad lazu ... sa razlozima kao " htio sam cekat da se bolje upoznamo", "nisam htio da se naljutis" ... i takve neke muske logike
ili ono sto znam da me lazu a ja samo cekam da vidm dokle ce ...
od muskaraca se moze puno i naucit np. ako ti ne postavi direkto pitanje , ne pricaj ! tako nije slagano ... pa na kraju moze rec "nisi me ni pitala"

sto se tice "Nijedna žena nije toliko skupa da je ne bi mogao iskrenom ljubavi kupiti". ... mislim da jeste , jer ti zensku iskrenu ljubav ne mozes ni ljubavlju kupit.

i "Ali ni toliko jeftina da se proda za šaku laži" ... ni s ovim se ne slazem u podpunosti ... ti nju lazes a ona se nada da je to istina . i posto nada zadnja umire , moze i zena i muskarac godinama zivjet u zabludi .

sto fatih kaze da se zene usima zaljubljuju to je u vecini slucajeva bas tako ... zena voli sta cuje a musko sta vidi
(removed_user - @ 24 Mar. 2012)
Zene ne vole lazove vec muskarce, koji su pravi muskarci. Sto znaci, da zive zdrav i ispunjen zivot, da imaju ciljeve u zivotu i da znaju sta zele. Sminkere, petljanje... padaju na to zenske... plitke i nezrele...

ma vi sta volite to nemoze ni bog da ispuni vam,vi mjenjate stavove ko vrjeme iz dana u dan....
vi pola ne priznajete sta volite a sta nee...
removed_user 14 Albania
Sve zavisi kakvu zenu naidjes.. Budi musko i uzmi onu normalno . netrazi onu koju svako hoce a koja tebe cas hoce cas nece, i ako ti se to pricini interesantije.
Vip
Njujorčanko, čitam ovo tvoje i smijem se..........i da ti vjerujem........koliko li si puta i koliko ćeš još pasti na lažnjake. Volio bih kad bi nam objasnil šta su to muškarci? Meni nemraš, jer sam skužio, ama rekoh rad "publike, samo nemoj kopirat ovo od Svetice..................muškarce............hehheheheeh
Niobe 29 Guinea-Bissau Karma: 500
Da se pojasnim.

Zene ne vole lazove, zene vole ono sto misle da je istina. A i to kad tad dođe na svoje mjesto.
Kad vidis da je neko ascare lazov, mislim, mater ga rođena ne voli.
(Niobe - @ 24 Mar. 2012)
Da se pojasnim.

Zene ne vole lazove, zene vole ono sto misle da je istina. A i to kad tad dođe na svoje mjesto.
Kad vidis da je neko ascare lazov, mislim, mater ga rođena ne voli.

aaaa prvi pravi odgovor...zivijo pisac jos maka 301godinu
removed_user 14 Albania
Ima vas par decki ovdje... napravljeni za ludnice, zivi bili hahaha
gogin 34 United States Karma: 500
boga mi vole dobri momci vazda zavrse zadnji i ispusega ..
Mondscheinkuss 2014 Bosnia and Herzegovina Karma: 500
istina je da se vujeruje u ono sto se cuje, do nas je dali da provjerimo, ili i dalje vjerujemo na ono sto cuje

You have to login to be able to post comments