Loading...
removed_user 14 Albania
Created 12 Dec. 2006
By removed_user
Kafic.net forum » Relacije » Ljubav
Anes90 24 Norway Karma: 500
sta bi ste uradili da decko ili devojka trazi od vas da odtavite drustvo zbog nje..tj ne kontaktirate vise sa nikim, nije vazno bili drugovi ili drugarice....
dali bi ostavili drustvo??
Pemba_Suljova 26 Bosnia and Herzegovina Karma: 648
Forum guru
Nikad...jedno je kad bi zaista imao problema sa mojim drustvom,i tad bih pokusala da izbalansiram. A inace,pogotovo da me ucjenjuje?! ma nema sanse..to samo dokazuje da ne postuje moje prijatelje,a to je meni isto kao da ne postuje ni mene.
Momaka je bilo i bit ce ih,ha ja 8)prijateljstva ostaju.
removed_user 14 Albania
zavisii ...

ako je ozbiljna veza i ako su tuuu OZBILJNE namjere..... onda bi ja mislim birala njega.. jer na kraju krajeva trebalo bi samo da vazi da smo JA i ON jedno drugom bitni..

alii opett..

ono sto od tebe partner zahtjeva to bi i ja isto od njega.. da bude FER..

Alen 24 Canada Karma: 837
Vip
Forum guru
Nikad..
removed_user 14 Albania
jebiga kad imam curu nemam vise vremena za drustvo kao prije.
Ali nebi nikad pekinuo kontakt.
Treba nekako nac vremena za obadvoje
removed_user 14 Albania
nikada!
removed_user 14 Albania
nebih nikada prekinula kontakt sa svojim drustvom, zbog momka!
Nek mi znaci koliko god, ali da se odreknem svoje raje, to nebih mogla uciniti!Naravno da se drustvo na neki nacin "malo zaboravi" kad imas momka/curu, ali netreba se dozvoliti, da se sve razkopa samo zbog veze!!!!
Moze se i sa momkom i sa drustvom biti normalno, ako neko hoce,nemoraju se odmah svi mostovi rusiti, kad imas vezu!!!!
Nikad to nebih dozvoljela!
removed_user 14 Albania
Vazda
removed_user 14 Albania
nikada u zivotu. drustvo ostaje...a cura/decko mogu biti neko upoznanstvo za kratko vrijeme...i nisu toga vrijedni da moje drustve koje znam godinama "napustim" zbog njih....
Dule 2014 Sweden This post has been removed.
removed_user 14 Albania This post has been removed.
Lema 26 Croatia Karma: 500
Ja sam ostavio i jos se nisam pokajao....i sada mi je super....imam curu koju cu ozenit....a jebes drustvo to uvijek se nadje al ljubav zivota jednom il ni jednom......
removed_user 14 Albania
kakva je to cura koja ce to traziti od mene od takve veze nema nista
nexus 25 Sweden This post has been removed.
Anic 31 Netherlands This post has been removed.
Kreator 31 Italy This post has been removed.
removed_user 14 Albania
Ljubav i drustvo nemoze skupa...drustvo uvijek vuce na svoju stranu a cura(ili momak) na svoju. Imo sam dosta tih iskustava, ako mislite sa osobom ozbiljno onda se drustvo mora MALO zabacit. Pogotovo ako se sa svojim partnerom samo vikendom vidjate onda se tu nema sta da trazi drustvo.

You have to login to be able to post comments