Loading...
Japanac 31 Bosnia and Herzegovina
Created 06 Jul. 2007
By Japanac
Kafic.net forum » Relacije » Seks
removed_user 14 Albania
(removed_user - @ 05 Jul. 2007)
kako koja djevojka................
mislim da ima i takvih........ja ne...............znala sam jednu djevojku koja je sam to i radila kao cuvala nevinost za MUZA..................

neznam dal se moze zamislit kako je hodala jadnicaa
oro_ja_njivu 2014 Netherlands Karma: 638
(removed_user - @ 01 Aug. 2007)
ne seriii?

A jeb'o ga ti, sta je tvoj supak bolji neg' moj? Ako ti mores uzivati, onda moram moci i ja.
Ares_Kane 33 Slovenia Karma: 500
eh da se vrati i stari ARes_Kane na jednu od svojih omiljenih tema...JAPANAC...SVAKA CAST...za vracanje OLD TIMERA SA VER.1

morat cemo nesto ugovoriti i oko famozne "BIJELE VJENCANICE" ima da gori zemlja

nego...sto se tice GUZE I SEXA...

vjerujte da 80% BOSANKI...

ce radije da ga primi u SUPAK nego da POPUSI...

MA URADIT CE SVE SAMO DA NE PUSI...gadljive ovake onake...a najvise LIJENE...I NEZNAJU I NE TRUDE SE...

jer govna od cigara moze lizati...i polizati u 3 godine 30 momaka...ali ne kurac joj je bljak

i radije ga da u supak da usuti momka muza...nego da ga pusi...PROVJERENO...

a sto se tice NAUCNE OBRADE TE TEME...

onaj tip sto rece da je u guzi G TACKA SE VARA...

....razlog zasto zensko osjeti neko zadovoljstvo jeste u tome....sto guzu i picku dijeli tanka membrana...koja je puna osjetljivih zivaca...a ta membrana u picki je picka...i kad kurac ulazi u paksu...on nadrazuje u STVARI PICKU...SA DRUGE STRANE...

Dr. Ares_Kane
removed_user 14 Albania
''kad kurac ulazi u paksu...on nadrazuje u STVARI PICKU...SA DRUGE STRANE''

a bokte *pada sa stolice*
niđe veze da mi se gadi oralni..al ajd valjda sam u 20 posto..

oro ti njivu, samo naprijed
Ares_Kane 33 Slovenia Karma: 500
haha na rijecima ste krupne...ali ne do bog ne kazem...ima vas sto volite

ali zaista zaista zaista ste u manjini a jos u vecoj manjini ste one sto to i znate kako treba raditi

haha njivoorac...pazi da ti ne pokvari PROSTATU...jer u stvari

to je muska G TOCKA U SUPKU...prostata se da napipati u supku...kao tvrda tacka...i ta tacka nadrazuje kurac da se digne...

ali oprezno Njivaboy...ako prostata rikne ode sve u dzavola
removed_user 14 Albania
...koja ne voli.....samo se foliraju.....
removed_user 14 Albania
ada kako ne vole,vole one svuda
Japanac 31 Bosnia and Herzegovina Author
Admin
Forum guru
eee ovako... spremio vama japanac malo literature

http://www.amazon.com/Ultimate-Guide-Anal-Sex-Women/dp/product-desc.ription/1573440280

evo jedan zanimljiv clanak o ovome. manje vise slicno nesto sam pisao na pocetku teme u rijetkim trenucima kada sam bio ozbiljan, a obradovao sam se da vidim da je ono sto tvrdim potvrdjeno od mnogih doktora:

http://www.utterpants.co.uk/news/sex/analscourge.html

ukratko:
-69% zena pristane na analni seks
-razlog zasto muskarci forsiraju analni sex je "pussy envy", tj. suvise su im male kite da bi se zadovoljili vaginalno
-sa medicinskog aspekta, majka priroda nije imala na umu analni seks kada je stvorila shupak (nedostatak vlaznosti i preusko)
-nova istrazivanja pokazuju da je analni seks jako stetan.
-"The back door is dirty, cramped and smelly, and designed for putting out the trash — not taking it in"

ovaj trend narastaja pucanja u pakash kod klinki je samo jedan od brojnih pokazatelja da zivimo u posranom drustvu. ne kazem da ovoga nije bilo prije, ali siguran sam ne u ovolikom broju. ljudi su postali suvise psihicki poremeceni, ne znaju vise sta ce od sebe, prezasiceni, medijski izmanipulisani, pa je ovo samo rezultat sve toga.
Japanac 31 Bosnia and Herzegovina Author
Admin
Forum guru
vidim da se dosta cura odlucilo za analni seks... samo nigdje ne procita da li se uopste mi muskarci pitamo zelimo li to ili ne... jer ipak mi smo ti koji moramo da guramo familijarno blago medju govna (volim se ovako poetski izrazavati hehe). ali haj... vidim da kraj silnih pickopacenika kita postala jedan jako nebitan faktor... nekada je KITA imala ponos i autoritet... ali vidim da se vremena mijenjaju. nema veze... odoh da trljam svoj klitoris, pozdrav
Sangy 27 Sweden Karma: 500
Ma zeleeeee.. i u nozdrve i u ono zuto u usimaaaa i u trepavice iiiiii u pupak i jos svugdjee negdje da nastavim?
bavarac86 27 Bosnia and Herzegovina Karma: 500
nezanm tesko je bilo sta reci ali znam da od ovog ispade neki naucni rad ...filozofija brate....
pitanje je jasno vole ili ne .... cini mi se da nisam vidjeo ni jedan konkretan odgovor od nazovi ljepse polovine kafica
daTii 25 Kosovo Karma: 1063
Forum guru
(Japanac - @ 05 Jul. 2007)

a kako znas?

a kako znas ma ne ga stavila nikat u guzu
removed_user 14 Albania
Pa sad ovaj..mislim ..s moje strucne tacke gledista i nakon dugo godina promatranja sam dosao do zakljucka..

Japanac..tuzice te za ovo hoce ocam
removed_user 14 Albania
(removed_user - @ 01 Aug. 2007)
''kad kurac ulazi u paksu...on nadrazuje u STVARI PICKU...SA DRUGE STRANE''

a bokte *pada sa stolice*
niđe veze da mi se gadi oralni..al ajd valjda sam u 20 posto..

oro ti njivu, samo naprijed

i zaboravih ovo podpisati,,
dobri stari ares..
removed_user 14 Albania
prije svega...dok neke bi ga najdraze ponijele kući da se igraju-ta sam)

e sad da se vratim na temu...hm..iskreno,kao i uvijek,analni sex je dobar covjece..praavo dobar.istina ne da prvi put boli..ali sve boli prvi put,to je normalo..istina je i da treba podmazati da klizi..i stim da manje boli..ja ga iskreno volim...uzitak mi je!e sad..sve su to nijanse...zavisi kakav je decko..kakav mu je tuki..jel dovoljno tvrd..itd..najveci gust je ono kad je skoro pa svrsio da ga gurne u goozu...sperma sve fino podmaze..i klizi,klizi....ma ej..ko nije probao..toplo mu preporucujem.pozdrav svimaaa

removed_user 14 Albania
vjerujte da 80% BOSANKI...

ce radije da ga primi u SUPAK nego da POPUSI...

MA URADIT CE SVE SAMO DA NE PUSI...gadljive ovake onake...a najvise LIJENE...I NEZNAJU I NE TRUDE SE...
E MOJ PASHA...NALETIO SI NA POGRESNE BOSANKE!!PUSHE PUSHE..ITEKAKO!
removed_user 14 Albania
gdje se te koje puse? sram Hin i stid bilo.
removed_user 14 Albania
....razlog zasto zensko osjeti neko zadovoljstvo jeste u tome....sto guzu i picku dijeli tanka membrana...koja je puna osjetljivih zivaca...a ta membrana u picki je picka...i kad kurac ulazi u paksu...on nadrazuje u STVARI PICKU...SA DRUGE STRANE...

Dr. Ares_Kane
TACNO DOKTORE..TACNO!
Irho 24 Bosnia and Herzegovina Karma: 825
ma vole sto nebi volile
mukson_legenda 35 Bosnia and Herzegovina Karma: 500
ma vole žene gdje bilo

You have to login to be able to post comments